Kontakt +48 509 310 603 +48 22 728 86 72  
Pn - Pt: 11:00 - 20:00 Sob: 11:00 - 19:00 w każdą Niedz: 11:00 - 16:00

Buty narciarskie ATOMIC HAWX

Aby każdy zjazd był jak najbardziej zbliżony do perfekcyjnego, musisz dysponować sprzętem idealnie skrojonym do Twoich potrzeb. Buty narciarskie ATOMIC to stworzone przez austriacki koncept obowiązkowe wyposażenie profesjonalnego zestawu narciarskiego, zapewniające olbrzymią wygodę. Ogrom modeli, pozwoli każdemu na przemyślany zakup i dobranie produktu skrojonego na każdą stopę. Wśród najchętniej wybieranych znajdują się buty ATOMIC HAWX, które dzięki zastosowanym najnowszym technologiom, pozwalają na jeszcze lepszy balans ciałem, umożliwiając szybsze pokonywanie trudnych tras. W naszym sklepie buty obniżone do -55%. Zachęcam do zakupu!!!

Brak produktów spełniających Twoje kryteria

Marka ATOMIC istnieje na narciarskim rynku już od 60 lat, a jej produkty, nie raz wzbudzały szał wśród kupujących, tworząc trendy, jak i plasując się wysoko w rankingach. Jednym z takich produktów są buty narciarskie ATOMIC HAWX, które już przyszłym roku będą liczyć dekadę od premiery tej niezwykłej linii.

Buty narciarskie ATOMIC HAWX to obuwie powstałe zarówno

czytaj więcej

Planujesz urlop na nartach i nie wiesz jakie buty narciarskie będą tymi najbardziej odpowiednimi dla Ciebie? Rodzaje butów dostępnych w sklepach przyprawiają Cię o zawrót głowy? Zapraszamy do lektury, gdzie postaramy się przybliżyć najważniejsze informacje dotyczące odpowiedniego dobrania butów narciarskich.

Buty narciarskie, tak jak każde inne obuwie, powinno być

czytaj więcej