KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: D1807022.00
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty DALBELLO KYRA 85 LS

Buty DALBELLO KYRA 85 LS
Produkt niedostępny
700.00
1200.00zł (Taniej o 42%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie DALBELLO KYRA 85 LS z grupy ALL MOUNTAIN.

DALBELLO KYRA 85 przeznaczone są dla średnio zaawansowanych narciarek. Dzięki wykorzystanej technologii byty te są idealnie dopasowane do potrzeb kobiet, co wpływa na większą wydajność oraz przyjemność w czasie zjazdu. Bez wątpienia wpływ na to ma technologia GripWalk, która wyposaża but w specjalny system zwiększający wygodę w czasie chodzenia. Wszystko to dzięki dodatkowej podeszwie wykonanej z polimerów. Nie bez znaczenia będzie również konstrukcja Cabrio Design, która zapewnia trzy części, a więc skorupę, cholewkę oraz język. W ten sposób but staje się skuteczniejszą ochroną dla stopy, a jednocześnie daje jej większą wygodę. Technologia GripWalk sprawia, że narciarz ma większą pewność oraz wygodę w czasie chodzenia w butach narciarskich. Umożliwia to konstrukcja, która zapewnia lepszą przyczepność. Natomiast konstrukcja Cabrio Design umożliwia lepsze przekazywanie energii z nogi na narty. Konstrukcja ta również wpływa na poprawę elastyczności ruchów.

Przepiękne buty DALBELLO KYRA 85 LS pasujące do damskich nart.

f

NAGRODY:

o

Użytkownik : Średnio zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : All Mountain
Technologie : Cabrio Design, GripWalk, Fit for Women, Zakres ruchu cholewki, Nisko umiejscowiony zawias cholewki, Contour 4, Dura-Grip Replaceable Toes / Heels, Dynalink heel retention system, Adjustable Rear Cuff Spoiler, Ski & hike mechanism, Flex Control, Flex
But wewnętrzny : TF Perf
Klamry : F-516 Alu - Micro, Macro Rack Extension Feature
Canting : Shaft Alignment
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
CABRIO DESIGN
CABRIO DESIGN

CABRIO DESIGN to technologia, dzięki której narty mają większą elastyczność, a także wytrzymałość. Sprawia ona również, że mniej siły i energii potrzebnych jest do prowadzenia nart, co pomaga na lepsze wykorzystywanie i przekazywanie mocy. Co więcej, pozwala to na szybsze oraz bardziej płynne przechodzenie od krawędzi do krawędzi nart. Wszystko to sprawia, że pozwala na komfort w czasie jazdy po różnych nawierzchniach terenu.

NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI
NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI

NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI to technologia, która wyposaża buty w cholewkę z zawiasem umiejscowionym 10 centymetrów niżej niż w standardowym wyposażeniu. W ten sposób but jest lepiej dopasowany do anatomicznego wyglądu nogi, co przekłada się na lepsze prowadzenie nart. Niżej osadzone zawiasy pozwalają na lepsze ruchy do tyłu i do przodu. Takie rozwiązanie zwiększa moc, komfort oraz możliwość podjazdów.

CONTOUR 4
CONTOUR 4

CONTOUR 4 to technologia, która pozwala na lepsze dopasowanie wnętrza buta do profilu stopy. Możliwe jest to dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, któremu poddana została wyściółka oraz skorupa. Co więcej, w kluczowych miejscach, takich jak okolica kostki, pięty, śródstopia oraz kości łódkowatej znajduje się więcej miejsca. Dzięki temu stopa jest również skutecznie chroniona. Takie rozwiązanie pozwala również na lepsze prowadzenie nart i przekazywanie mocy.

 c

DURA-GRIP REPLACEABLE TOES/HEEL
DURA-GRIP REPLACEABLE TOES/HEEL

Wszystkie elementy podeszwy z  poliuretanu pod palcami i piętą są wymienne i trwałe.

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER
ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER to technologia, dzięki której narciarz ma większa możliwość dospawania cholewki do nogi. Wpływa to na wygodę, ale również na większy pochył w czasie zjazdu. Wszystko to jest możliwe, dlatego że cholewka buta wyposażona jest w modułowy spojler, który potrafi skuteczniej dopasować się do kształtu stopy. Co więcej, pozwala on również na podniesienie tylnej cholewki, dodając nodze podparcie.

SKI & HIKE MECHANISM
SKI & HIKE MECHANISM

SKI & HIKE MECHANISM to technologia, dzięki której zwiększają się możliwości i osiągi narciarskie. Kiedy jej mechanizm zostanie odblokowany, to znacznie zwiększa się zakres ruchów możliwych do wykonania. Dzięki temu zarówno wspinaczka, jak i wędrówka dają więcej satysfakcji i przyjemności. Wykorzystana tutaj konstrukcja Cabrio jest niezłomnie najlepsza w osiągach.

FLEX CONTROL
FLEX CONTROL

Charakterystyka twardości buta może być dostosowana do wagi narciarza, poziomu umiejętności i warunków śniegowych.

CANTING (SHAFT ALIGNMENT)
CANTING (SHAFT ALIGNMENT)

Umożliwia prawidłowe zgięcie w kostce, płynne zginanie cholewki do przodu i bardziej naturalną postawę.

MICRO BUCKLES
MICRO BUCKLES

Mikro-regulacja umożliwia precyzyjną regulację siły zapięcia buta.

FLEX ADJUSTED
FLEX ADJUSTED

Możliwość dopasowania flexu do narciarki.

ADDITIONAL INSULATION
ADDITIONAL INSULATION

W damskich modelach butów wewnętrznych DALBELLO stosuje się materiały, które są cieplejsze, lżejsze i bardziej elastyczne niż te stosowane w odpowiednich modelach męskich.

TAPERED REARFOOT FIT
TAPERED REARFOOT FIT

Tapered rearfoot fit to technologia, dzięki której but narciarski idealnie dopasowany jest do kobiecej stopy. Dlatego też ma on węższą część przy pięcie i proporcjonalnie do tego szerszą przednią część buta. Skorupa buta została starannie przygotowana na formie, która idealnie odpowiada wszystkim cechom damskiej stopy. Dzięki temu buty wewnętrzny jest nie tylko wygodny, ale przede wszystkim daje nodze wsparcie oraz zwiększa amortyzację.

Polecamy
BLOG