KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: D1807021.00
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty DALBELLO KYRA 95 LS

Buty DALBELLO KYRA 95 LS
Produkt niedostępny
850.00
1500.00zł (Taniej o 43%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie DALBELLO KYRA 95 LS przygotowane zostały dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych narciarek.

Dzięki swojej konstrukcji buty DALBELLO KYRA 95 LS są niezwykle lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe. Co więcej, umożliwiają swobodną i przyjemną jazdę po zróżnicowanym terenie. Wpływ na to ma między innymi konstrukcja Cabrio Design, dzięki której but składa się z trzech części, czyli języka, skorupy oraz cholewki. W ten sposób stopa ma większy komfort, a narciarz większą możliwość na przekazywanie mocy i energii. Nie bez znaczenia będzie również technologia, dzięki której nawias cholewki jest nisko umiejscowiony. W ten sposób ruchy są bardziej płynne i naturalne. Trzyczęściowa konstrukcja Cabrio Design zapewnia nie tylko większy komfort, ale wpływa również na amortyzację w czasie jazdy po nierównym terenie. Buty posiadają o 10 cm niżej osadzone nawiasy cholewki, co sprawia, że ruchy są bardziej płynne. Takie zastosowanie wpływa również na zakres ruchów do przodu i do tyłu, dzięki czemu narciarz może, dając mniejszą moc przekazać więcej energii.

Pakuj narty wraz z butami KYRA 95 LS i na stok!

Waga 1833g

f  

Użytkownik : Średnio zaawansowana
Zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : All Mountain
Technologie : Cabrio Design, My Fit, Fit for Women, Nisko umiejscowiony zawias cholewki, Dura-Grip Replaceable Toes / Heels, GripWalk Option, Dynalink heel retention system, Adjustable Rear Cuff Spoiler, Ski & hike mechanism, Flex Control, IF Comp, Flex adjusted,
But wewnętrzny : IF Comp
Klamry : FPK-100 Alu - Micro , Macro Rack Extension Feature
Canting : Shaft Alignment
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
CABRIO DESIGN
CABRIO DESIGN

CABRIO DESIGN to technologia, dzięki której narty mają większą elastyczność, a także wytrzymałość. Sprawia ona również, że mniej siły i energii potrzebnych jest do prowadzenia nart, co pomaga na lepsze wykorzystywanie i przekazywanie mocy. Co więcej, pozwala to na szybsze oraz bardziej płynne przechodzenie od krawędzi do krawędzi nart. Wszystko to sprawia, że pozwala na komfort w czasie jazdy po różnych nawierzchniach terenu.

NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI
NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI

NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI to technologia, która wyposaża buty w cholewkę z zawiasem umiejscowionym 10 centymetrów niżej niż w standardowym wyposażeniu. W ten sposób but jest lepiej dopasowany do anatomicznego wyglądu nogi, co przekłada się na lepsze prowadzenie nart. Niżej osadzone zawiasy pozwalają na lepsze ruchy do tyłu i do przodu. Takie rozwiązanie zwiększa moc, komfort oraz możliwość podjazdów.

DURA-GRIP REPLACEABLE TOES/HEEL
DURA-GRIP REPLACEABLE TOES/HEEL

Wszystkie elementy podeszwy z  poliuretanu pod palcami i piętą są wymienne i trwałe.

GRIPWALK OPTION
GRIPWALK OPTION

GripWalk Option to technologia, która umożliwia dodatkowy montaż podeszwy GripWalk. Dzięki temu rozwiązaniu but daje większy komfort w czasie chodzenia, a także pozwala na lepszą przyczepność w czasie jazdy. Co więcej, tego rodzaju rozwiązanie idealnie współgra z wiązaniami Marker GripWalk. Całość jest tak dopasowania, że dodatkowa regulacja nie jest potrzebna. Dzięki tej podeszwie narciarz odczuwa większą wygodę i komfort.

DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM
DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM

DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM to technologia, dzięki której stopa jest bezpieczna i stabilna. Przekłada się to również na komfort oraz wygodę w czasie jazdy na nartach. System, ten zapewnia pięcie optymalne położenie. Jednocześnie dzięki tej technologii zmniejsza się ryzyko przesuwania stopy czy też podnoszenie pięty. Stabilność ta ma również wpływ na eliminowanie niechcianego wygięcie powłoki, które może mieć miejsce w czasie jazdy na nartach.

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER
ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER to technologia, dzięki której narciarz ma większa możliwość dospawania cholewki do nogi. Wpływa to na wygodę, ale również na większy pochył w czasie zjazdu. Wszystko to jest możliwe, dlatego że cholewka buta wyposażona jest w modułowy spojler, który potrafi skuteczniej dopasować się do kształtu stopy. Co więcej, pozwala on również na podniesienie tylnej cholewki, dodając nodze podparcie.

MY FIT
MY FIT

Legendarne dopasowanie butów Dalbello teraz jest jeszcze lepsze w ponad 60% kolekcji butów dzięki systemowi My Fit. Jako najbardziej wszechstronny program dopasowywania, buty wewnętrzne oraz skorupy można teraz personalizować na kilku poziomach. Pierwszym stopniem dopasowania skorupy w butach z systemem MyFit jest Contour 4, fabrycznie odbarczający najbardziej newralgiczne miejsca.

Jak to działa

t

FLEX CONTROL
FLEX CONTROL

Charakterystyka twardości buta może być dostosowana do wagi narciarza, poziomu umiejętności i warunków śniegowych.

CANTING (SHAFT ALIGNMENT)
CANTING (SHAFT ALIGNMENT)

Umożliwia prawidłowe zgięcie w kostce, płynne zginanie cholewki do przodu i bardziej naturalną postawę.

MICRO BUCKLES
MICRO BUCKLES

Mikro-regulacja umożliwia precyzyjną regulację siły zapięcia buta.

FLEX ADJUSTED
FLEX ADJUSTED

Możliwość dopasowania flexu do narciarki.

ADDITIONAL INSULATION
ADDITIONAL INSULATION

W damskich modelach butów wewnętrznych DALBELLO stosuje się materiały, które są cieplejsze, lżejsze i bardziej elastyczne niż te stosowane w odpowiednich modelach męskich.

TAPERED REARFOOT FIT
TAPERED REARFOOT FIT

Tapered rearfoot fit to technologia, dzięki której but narciarski idealnie dopasowany jest do kobiecej stopy. Dlatego też ma on węższą część przy pięcie i proporcjonalnie do tego szerszą przednią część buta. Skorupa buta została starannie przygotowana na formie, która idealnie odpowiada wszystkim cechom damskiej stopy. Dzięki temu buty wewnętrzny jest nie tylko wygodny, ale przede wszystkim daje nodze wsparcie oraz zwiększa amortyzację.

IF COMP
IF COMP

80% powierzchni tej wysokowydajnej wkładki można uformować termiczne w ciągu 4 minut. Pianka ultralon średniej gęstości zapewnia stopie optymalny rozkład amortyzacji i przenoszenia mocy.

Polecamy
BLOG