KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: D1806004.00
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty narciarskie DALBELLO PANTERRA 90 MS

Buty narciarskie DALBELLO PANTERRA 90 MS
Produkt niedostępny
650.00
1200.00zł (Taniej o 46%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie DALBELLO PANTERRA 90 MS przygotowane są do jazdy All Mountain. Idealnie sprawdzają się zarówno podczas jazdy po świeżym stoku, na podjazdach, jak i podczas ostrej jazdy. O komfort i bezpieczeństwo dba wykorzystana nowoczesna technologia. Konstrukcja Cabrio Design zapewnia elastyczność, wygodę oraz ochronę dla stopy. Wszystko to dlatego, że jest to trzyczęściowa konstrukcja. Nie bez znaczenia na komfort jest również technologia Variable Volume Fit. Dzięki niej narciarz ma możliwość skuteczniejszego i pełnego dopasowania szerokości buta. Zakres ten obejmuje od 102 do 100 mm. Cabrio Design to konstrukcja podzielona na trzy części, czyli na skorupę, cholewkę oraz język. Wszystko to sprawia, że zwiększa się wygoda i efektywność na stoku. Natomiast konstrukcja Variable Volume Fit umożliwia lepszą regulację szerokości buta, a także szybsze zdejmowania. Wszystko to dlatego, że po ustawieniu VVT but można zdjąć za pomocą trzech zapięć.

Waga 2050g

  d 

Użytkownik : Średnio zaawansowany
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Technologie : Cabrio Design,Variable Volume Fit,Nisko umiejscowiony zawias cholewki,Contour 4,Dura-Grip Replaceable Toes / Heels,GripWalk Option,Dynalink heel retention system,Adjustable Rear Cuff Spoiler,Replacement Toe / Heel Protector,Ski & hike mechanism,Flex
But wewnętrzny : TF Sport
Klamry : FP-100 Alu-Micro, Micro buckles, Macro Rack Extension Feature
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
CABRIO DESIGN
CABRIO DESIGN

CABRIO DESIGN to technologia, dzięki której narty mają większą elastyczność, a także wytrzymałość. Sprawia ona również, że mniej siły i energii potrzebnych jest do prowadzenia nart, co pomaga na lepsze wykorzystywanie i przekazywanie mocy. Co więcej, pozwala to na szybsze oraz bardziej płynne przechodzenie od krawędzi do krawędzi nart. Wszystko to sprawia, że pozwala na komfort w czasie jazdy po różnych nawierzchniach terenu.

VARIABLE VOLUME FIT
VARIABLE VOLUME FIT

VARIABLE VOLUME FIT to technologa, która pozwala na maksymalną regulację szerokości buta. Możliwe jest to w zakresie 102-100 mm. Co więcej, kiedy to zostanie ustawione, to buty mogą być zdejmowane i zakładane za pomocą tylko trzech wiązań. Dzięki temu zakładanie i trzymanie buta w wiązaniu odbywa się sprawniej, a do tego całość ma trwałe mocowanie. W ten sposób daje większą pewność na stoku.

NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI
NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI

NISKO UMIEJSCOWIONY ZAWIAS CHOLEWKI to technologia, która wyposaża buty w cholewkę z zawiasem umiejscowionym 10 centymetrów niżej niż w standardowym wyposażeniu. W ten sposób but jest lepiej dopasowany do anatomicznego wyglądu nogi, co przekłada się na lepsze prowadzenie nart. Niżej osadzone zawiasy pozwalają na lepsze ruchy do tyłu i do przodu. Takie rozwiązanie zwiększa moc, komfort oraz możliwość podjazdów.

CONTOUR 4
CONTOUR 4

CONTOUR 4 to technologia, która pozwala na lepsze dopasowanie wnętrza buta do profilu stopy. Możliwe jest to dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, któremu poddana została wyściółka oraz skorupa. Co więcej, w kluczowych miejscach, takich jak okolica kostki, pięty, śródstopia oraz kości łódkowatej znajduje się więcej miejsca. Dzięki temu stopa jest również skutecznie chroniona. Takie rozwiązanie pozwala również na lepsze prowadzenie nart i przekazywanie mocy.

 c

DURA-GRIP REPLACEABLE TOES/HEEL
DURA-GRIP REPLACEABLE TOES/HEEL

Wszystkie elementy podeszwy z  poliuretanu pod palcami i piętą są wymienne i trwałe.

GRIPWALK OPTION
GRIPWALK OPTION

GripWalk Option to technologia, która umożliwia dodatkowy montaż podeszwy GripWalk. Dzięki temu rozwiązaniu but daje większy komfort w czasie chodzenia, a także pozwala na lepszą przyczepność w czasie jazdy. Co więcej, tego rodzaju rozwiązanie idealnie współgra z wiązaniami Marker GripWalk. Całość jest tak dopasowania, że dodatkowa regulacja nie jest potrzebna. Dzięki tej podeszwie narciarz odczuwa większą wygodę i komfort.

DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM
DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM

DYNALINK HEEL RETENTION SYSTEM to technologia, dzięki której stopa jest bezpieczna i stabilna. Przekłada się to również na komfort oraz wygodę w czasie jazdy na nartach. System, ten zapewnia pięcie optymalne położenie. Jednocześnie dzięki tej technologii zmniejsza się ryzyko przesuwania stopy czy też podnoszenie pięty. Stabilność ta ma również wpływ na eliminowanie niechcianego wygięcie powłoki, które może mieć miejsce w czasie jazdy na nartach.

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER
ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER

ADJUSTABLE REAR CUFF SPOILER to technologia, dzięki której narciarz ma większa możliwość dospawania cholewki do nogi. Wpływa to na wygodę, ale również na większy pochył w czasie zjazdu. Wszystko to jest możliwe, dlatego że cholewka buta wyposażona jest w modułowy spojler, który potrafi skuteczniej dopasować się do kształtu stopy. Co więcej, pozwala on również na podniesienie tylnej cholewki, dodając nodze podparcie.

REPLACEMENT TOE/HEEL PROTECTOR
REPLACEMENT TOE/HEEL PROTECTOR

Poliuretanowe detale podeszwy buta narciarskiego w okolicach pięty i palców zwiększające trwałość butów.

SKI & HIKE MECHANISM
SKI & HIKE MECHANISM

SKI & HIKE MECHANISM to technologia, dzięki której zwiększają się możliwości i osiągi narciarskie. Kiedy jej mechanizm zostanie odblokowany, to znacznie zwiększa się zakres ruchów możliwych do wykonania. Dzięki temu zarówno wspinaczka, jak i wędrówka dają więcej satysfakcji i przyjemności. Wykorzystana tutaj konstrukcja Cabrio jest niezłomnie najlepsza w osiągach.

FLEX CONTROL
FLEX CONTROL

Charakterystyka twardości buta może być dostosowana do wagi narciarza, poziomu umiejętności i warunków śniegowych.

MICRO BUCKLES
MICRO BUCKLES

Mikro-regulacja umożliwia precyzyjną regulację siły zapięcia buta.

Polecamy
BLOG