KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: LBI6000
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty LANGE LX 120 tr. black/blue

Buty LANGE LX 120 tr. black/blue
Produkt niedostępny
900.00
1500.00zł (Taniej o 40%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE LX 120 przygotowane są dla wymagających narciarzy, którzy jednocześnie cenią sobie komfort i wygodę, a także swobodne wykonywanie manewrów.

Konstrukcja butów LANGE LX 120 przygotowana jest w taki sposób, by bez najmniejszego problemu zmieściła się w niej szeroka stopa, ponieważ produkt ma 102 mm szerokości. W konstrukcji wykorzystana została technologia DUAL CORE LIGHT, dzięki której skorupa butów powstała z różnych materiałów. W ten sposób pozwala na lepsze sprężania i rozprężania, co przekłada się na większy przekaz energii. Natomiast technologia DUAL 3D LINER PRO sprawia, że buty mają w dwóch miejscach wzmocnienie konstrukcji za pomocą pianki. Dzięki temu lepiej chronione są newralgiczne miejsca nogi, a jednocześnie daje to większą swobodę w wykonywaniu manewrów. Nie bez znaczenia będzie także technologia EASY STEP INSERT, która wpływa na konstrukcję butów. To ona pozwala na szybsze i sprawniejsze zakładanie i zdejmowanie butów narciarskich. Dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji buty LX 120 dokładnie dopasowuje się do kształtu stopy, co pozwala na jej lepszą ochronę.

Całość dopełnia oryginalny design oraz niezwykle atrakcyjna cena, obok której nie można przejść obojętnie.

Waga 1840g (but rozmiar 26,5)

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

f s

Użytkownik : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain
Skorupa : Polyurethane Dual Core, Dual Core Light, Plastic, Easy Entry Insert
But wewnętrzny : Dual 3D Liner, Customizable
Język : Power Wedge Tongue
Podeszwa : Max Grip Alpine Soles, Gripwalk Compatible
Klamry : Alu Race, 1 Quick Macro Ratchet
Canting : External Screw Canting
Pasek : 40mm
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
DUAL CORE LIGHT
DUAL CORE LIGHT

DUAL CORE LIGHT to technologia wykorzystana w butach narciarskich. Dzięki odpowiedniemu podziałowi skorupy lepiej się rozpręża i spręża, a tym samym możliwy jest dokładniejszy oraz skuteczniejszy przekaz energii. Dodatkowo ten podział twardości skorupy sprawia, że najbardziej newralgiczne miejsca na stopie są skutecznie chronione przed uszkodzeniami. Dzięki tej technologii warstwa skorupy wykonana jest z różnej gęstości i miękkości tworzyw.

DUAL 3D LINER PRO
DUAL 3D LINER PRO

DUAL 3D LINER PRO to technologia, które przede wszystkim pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie butów narciarskich do nogi narciarza. Możliwe jest to dzięki dwóm elementem wykonanym z pianki. Znajdują się one w wewnętrznej części skorupy, jedna na wysokości języka, a druga w okolicach kostki. W ten sposób nie tylko chroni stopę, ale i pozwala na lepsze i mocniejsze przekazywanie energii z buta na nartę. Dzięki tej technologii konstrukcja butów narciarskich daje większą precyzję w wykonywaniu ruchów.

EASY STEP INSERT
EASY STEP INSERT

EASY STEP INSERT to technologia, która wpływa na konstrukcję, a więc zapewnia stopie w bucie narciarskim większy komfort i dopasowanie. Na samej górze buty narciarskie mają wstrzyknięty plastikowy materiał, który jest bardzo miękki i elastyczny. W ten sposób szybko i łatwo można rozchylić ten element, a tym samym zakładanie i zdejmowanie buta jest znacznie prostsze i sprawniejsze. To miękkie tworzywo sztuczne jest także specjalnie wyprofilowane, co pozwala na lepsze dopasowanie się do kształtu stopy, jak i całej nogi.

NATURAL STANCE
NATURAL STANCE

Nowoczesna technologia, która dba o odpowiednie, czyli wygodniejsze i bezpieczniejsze, ułożenie stopy wewnątrz buta narciarskiego. Konstrukcja sprawia, że stopa jest ułożona pod delikatnym kątem do zewnątrz, co sprawia, że jest ona ułożona bardziej naturalnie. Dzięki temu narciarz ma większą kontrolę nad wykonywanymi ruchami, a jednocześnie skuteczniejszą ochronę w razie upadku czy podczas wykonywania skrętów i niebezpiecznych manewrów. Tak przygotowana konstrukcja pozwala także na większe przekazywanie mocy.

MAX GRIP ALPINE SOLES
MAX GRIP ALPINE SOLES

MAX GRIP ALPINE SOLES to technologia, która zapewnia butom narciarskim lepszą przyczepność, a jednocześnie wygodę w użytkowaniu. Dzięki niej konstrukcja w miejscu palców i pięty została odpowiednio przygotowana do wygodnego, nawet wielogodzinnego, chodzenia. Co więcej, tak przygotowana podeszwa zapewnia lepsze dopasowanie do kształtu stopy, jak i skuteczniejszą trakcję. Wszystko to dzięki dobrze przygotowanemu kształtowi i wzmocnieniom tego elementu. Materiał ten jest trwały, co przedłuża żywotność podeszwie.

Polecamy
BLOG