KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: LBI2080
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty LANGE RX 110 petrol/orange

Buty LANGE RX 110 petrol/orange
Produkt niedostępny
900.00
1600.00zł (Taniej o 44%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE RX 110 to sprzęt dla wymagającego, doświadczonego narciarza.

Charakterystyka buta LANGE RX 100:

Aby spełnić wymagania wyścigowe, skorupa butów wykonana jest w technologii Dual Core. Wyściółka Dual 3D składa się z dwóch wkładek, zapewniających idealną integracje stopy ze skorupą buta. Stopa w bucie jest odpowiednio ustabilizowana, palce i pięta są optymalnie ustalone i świetnie przenoszą naprężenia na narty. Buty są sztywne, a przy tym stosunkowo lekkie. 

Kolor butów LANGE RX 110 jest nieprzypadkowy - czarny z pomarańczowym. Jazda na tych butach niemal wymusza agresywny, dziki styl. Język zainstalowany w bucie zapewnia odpowiednią wentylacje i przyleganie cholewy do podudzia.

Podeszwa buta narciarskiego LANGE RX 110 jest tak wyprofilowana, aby bez kłopotu przemieszczać się poza stokiem, chociaż nie ma co się oszukiwać, w tych butach jeździ się na sposób alpejski lub górski, a nie chodzi po chodniku.


s  d

Użytkownik : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain
Technologie : Dual Core, Customizable
Skorupa : Polyurethane
But wewnętrzny : Polyurethane
Język : Dual 3D Liner Performance
Podeszwa : Mono-Material Soles, GripWalk compatible
Klamry : Micro Alu
Canting : Dual Screw
Pasek : 45mm
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
DUAL 3D LINER PERFORMANCE
DUAL 3D LINER PERFORMANCE

DUAL 3D LINER PERFORMANCE to odpowiednio przygotowana wewnętrzna część skorupy, która w dwóch najważniejszych miejscach daje piankowe wzmocnienie. Dzięki temu noga jest bezpieczniejsza w czasie wykonywania manewrów i podczas ewentualnego upadku. Poza tym technologia ta sprawia, że wewnętrzna część lepiej dopasowuje się do naturalnego kształtu nogi, co ma bezpośredni wpływ na komfort oraz wygodę. Będzie to miało znaczenie przede wszystkim w czasie wielogodzinnego przebywania w bucie narciarskim.

DUAL CORE
DUAL CORE

Podczas jazdy i zginania butów, DUAL CORE aktywnie kompresuje i rozszerza się - wykorzystując energię potencjalną do dostarczania mocy, przyciągania i odbijania. Wyobraź sobie precyzję i reakcję Mistrzostw Świata, łatwość jazdy oraz nowy poziom wydajności butów narciarskich, tak reaktywny i dynamiczny jak Twoje ciało.

Polecamy
BLOG