KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: LBI2510
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h

Buty LANGE RX 110 PRO black

950.00
1650.00zł (Taniej o 42%)

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE RX 110 PRO black to obuwie dla narciarzy, którzy preferują ambitną, agresywna jazdę. Buty spełniają charakterystykę zawodniczą, wyposażone są w wyściółkę Dual 3D, która optymalnie dopasowuje stopę do skorupy.

Skorupa buta RX PRO 110 wyposażona jest technologię Dual Core, która optymalnie przenosi energię, a przy tym sprawia, że wkładanie i zdejmowanie obuwia nie sprawia kłopotu. Wkładka DUAL 3D PERFORMANCE pozwala na perfekcyjne dopasowanie stopy do warstwy wyściółki. Takie zestrojenie nogi i obuwia umożliwia szusowanie w wymagającym terenie, perfekcyjne sterowanie nartami oraz jazdę bezpieczną i komfortową.

Konstrukcja butów LANGE RX 110 PRO wymusza na stopie optymalne, naturalne ustawienie do stoku, zmniejsza ryzyko kontuzji, a przy tym efektywnie przenosi napięcie na narty. 100 mm szerokość skorupy w wersji PERFORMANCE skutecznie zmniejsza ucisk na stopę i czyni, nawet długą jazdę, przyjemną.

f s

Użytkownik : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain/ Piste
Skorupa : Polyurethane
But wewnętrzny : Polyurethane
Język : Dual 3D Liner Sport
Podeszwa : Mono-Material Soles, GripWalk compatible
Klamry : Micro Alu
Canting : External Screw
Pasek : 45mm
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
DUAL 3D LINER SPORT
DUAL 3D LINER SPORT

DUAL 3D LINER SPORT to technologia zapewniająca jak najlepiej dopasowaną wewnętrzną wkładkę cholewki. Jest ona wyprofilowana, co pozwala na jej dokładne dopasowanie się do anatomicznego kształtu stopy oraz łydki. W ten sposób umożliwia skuteczniejsze i mocniejsze przekazywanie energii. Poza tym wkładka ta jest tak wyprofilowana, by utrzymywać nogę w bezpiecznej i wygodnej pozycji. Ten element kontrakcji w 60% powstał z termokurczliwego materiału z dodatkiem miękkiej i trwałej pianki, która umieszczona jest w kluczowych miejscach.

Polecamy
BLOG