KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: LBI2240
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty LANGE RX 80W LV black-pearl white

Buty LANGE RX 80W LV black-pearl white
Produkt niedostępny
850.00
1400.00zł (Taniej o 39%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE RX 80W LV przeznaczone są dla kobiet, które cenią sobie komfort oraz nowoczesność.

Technologia buta LANGE RX 80 Women LV:

W konstrukcji skorupy zastosowana została technologia DUAL CORE, dzięki której w istotnych miejscach znajduje się specjalne wzmocnienie. Technologia ta polega na wtryskiwaniu w jednym momencie dwóch różnych materiałów w konkretne miejsce. W przypadku butów dla kobiet równie ważna jest technologia SHIN CONTROL, która zapewnia odpowiednie dopasowanie do delikatnego anatomicznego kształtu stopy. Jednocześnie obie te technologie zwiększają precyzję wykonywanych manewrów, jak i pozwalają na skuteczniejszy przekaz energii z nogi na nartę. Spory wpływ na to wszystko ma również technologia DUAL 3D LINER SPORT. Dzięki niej także wnętrze cholewki idealnie dopasowuje się do kształtu nogi, dając jej bezpieczeństwo, a jednocześnie komfort i brak ucisków. Dodatkowym atutem jest bardzo ciepła i komfortowa wkładka Thinsulate, która stanowi świetną izolację termiczną.

Niewątpliwie każda z Pań będzie zadowolona z wyboru butów LANGE RX 80 W LV.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Waga buta 1890g (rozmiar 24,5)


w r 

Użytkownik : Średnio zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : All Mountain Piste
Technologie : Dual Core, Easy Entry Insert, Customizable
Skorupa : Polyurethane Dual Core
But wewnętrzny : Thinsulate, Shin Control
Język : Dual 3D Sport Liner
Podeszwa : Mono-material soles, Gripwalk compatible
Klamry : Alu Race Micro, Shell Articulting
Canting : External Screw Canting
Pasek : 40mm
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
DUAL CORE LIGHT
DUAL CORE LIGHT

DUAL CORE LIGHT to technologia wykorzystana w butach narciarskich. Dzięki odpowiedniemu podziałowi skorupy lepiej się rozpręża i spręża, a tym samym możliwy jest dokładniejszy oraz skuteczniejszy przekaz energii. Dodatkowo ten podział twardości skorupy sprawia, że najbardziej newralgiczne miejsca na stopie są skutecznie chronione przed uszkodzeniami. Dzięki tej technologii warstwa skorupy wykonana jest z różnej gęstości i miękkości tworzyw.

SHIN CONTROL
SHIN CONTROL

SHIN CONTROL to technologia, która zapewnia konstrukcję idealnie dopasowaną do kształtu i ruchów stopy oraz łydki. Dzięki tej technologii skorupa wyposażona jest w asymetryczny język, który doskonale dopasowuje się do ruchów nogi w czasie jazdy i podczas wykonywania różnych manewrów. W tym momencie język dynamicznie pracuje wraz z nogą narciarza, dając tym samym lepszy przekaz energii i większą precyzję. Wpływa to również bezpośrednio na komfort i bezpieczeństwo.

THINSULATE™
THINSULATE™

THINSULATE™ to technologia, która przede wszystkim dba o odpowiednią ochronę przed zimnem i złymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niej konstrukcja wyposażona jest w delikatną izolację wykonaną z materiału syntetycznego, która jednocześnie stanowi ocieplenie butów. Wszystko to sprawia, że wewnątrz panują odpowiednie warunki, a więc stopa ma ciepło, a do tego nie przedostaje się do niej zimno i wilgoć z zewnątrz. Materiał jest rozmieszczony w przemyślany sposób, by chronić najważniejsze części nogi.

Polecamy
BLOG