KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: LBI6220
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty narciarskie LANGE LX 80 W deep grey/magenta

Buty narciarskie LANGE LX 80 W deep grey/magenta
Produkt niedostępny
850.00
1300.00zł (Taniej o 35%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE LX 80 Women deep grey/magenta to sprzęt przygotowany dla narciarzy ceniących sobie nie tylko komfort i wygodę, ale jednocześnie precyzję i bezpieczeństwo. O to wszystko dbają technologie, które zostały wykorzystane do powstania konstrukcji butów narciarskich. Przede wszystkim technologia SHIN CONTROL pozwala na idealne dopasowanie języka do kształtu i ruchu nogi. W ten sposób narciarz ma większe pole manewrów, a tym samym może bardziej precyzyjnie je wykonywać. Nie bez znaczenia na komfort ma technologia THINSULATE™, dzięki której buty wyposażone są w odpowiednią izolację oraz ocieplenie. Zapewnia ona zachowanie ciepła wewnątrz, a także niemożliwość przedostania się zimna i wilgoci do środka. Natomiast technologia NATURAL STANCE wpływa na konstrukcję, a więc na odpowiednie wyprofilowanie. W ten sposób stopa jest pod lekkim kątem, dając jej bardziej naturalną postawę. Wpływa to na przekaz energii oraz na sprawność wykonywanych ruchów.

Waga 1650g (but rozmiar 24,5)

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

f s

Użytkownik : Średnio zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : All Mountain
Skorupa : Polyurethane Dual Core, Dual Core Light, Plastic, Easy Entry Insert
But wewnętrzny : THINSULATE™, Dual 3D Sport Liner, Customizable
Język : Shin Control
Podeszwa : Max Grip Alpine Soles, Gripwalk Compatible
Klamry : Alu Race, 1 Quick Macro Ratchet
Canting : External Screw Canting
Pasek : 40mm
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
DUAL CORE LIGHT
DUAL CORE LIGHT

DUAL CORE LIGHT to technologia wykorzystana w butach narciarskich. Dzięki odpowiedniemu podziałowi skorupy lepiej się rozpręża i spręża, a tym samym możliwy jest dokładniejszy oraz skuteczniejszy przekaz energii. Dodatkowo ten podział twardości skorupy sprawia, że najbardziej newralgiczne miejsca na stopie są skutecznie chronione przed uszkodzeniami. Dzięki tej technologii warstwa skorupy wykonana jest z różnej gęstości i miękkości tworzyw.

EASY STEP INSERT
EASY STEP INSERT

EASY STEP INSERT to technologia, która wpływa na konstrukcję, a więc zapewnia stopie w bucie narciarskim większy komfort i dopasowanie. Na samej górze buty narciarskie mają wstrzyknięty plastikowy materiał, który jest bardzo miękki i elastyczny. W ten sposób szybko i łatwo można rozchylić ten element, a tym samym zakładanie i zdejmowanie buta jest znacznie prostsze i sprawniejsze. To miękkie tworzywo sztuczne jest także specjalnie wyprofilowane, co pozwala na lepsze dopasowanie się do kształtu stopy, jak i całej nogi.

NATURAL STANCE
NATURAL STANCE

Nowoczesna technologia, która dba o odpowiednie, czyli wygodniejsze i bezpieczniejsze, ułożenie stopy wewnątrz buta narciarskiego. Konstrukcja sprawia, że stopa jest ułożona pod delikatnym kątem do zewnątrz, co sprawia, że jest ona ułożona bardziej naturalnie. Dzięki temu narciarz ma większą kontrolę nad wykonywanymi ruchami, a jednocześnie skuteczniejszą ochronę w razie upadku czy podczas wykonywania skrętów i niebezpiecznych manewrów. Tak przygotowana konstrukcja pozwala także na większe przekazywanie mocy.

MAX GRIP ALPINE SOLES
MAX GRIP ALPINE SOLES

MAX GRIP ALPINE SOLES to technologia, która zapewnia butom narciarskim lepszą przyczepność, a jednocześnie wygodę w użytkowaniu. Dzięki niej konstrukcja w miejscu palców i pięty została odpowiednio przygotowana do wygodnego, nawet wielogodzinnego, chodzenia. Co więcej, tak przygotowana podeszwa zapewnia lepsze dopasowanie do kształtu stopy, jak i skuteczniejszą trakcję. Wszystko to dzięki dobrze przygotowanemu kształtowi i wzmocnieniom tego elementu. Materiał ten jest trwały, co przedłuża żywotność podeszwie.

SHIN CONTROL
SHIN CONTROL

SHIN CONTROL to technologia, która zapewnia konstrukcję idealnie dopasowaną do kształtu i ruchów stopy oraz łydki. Dzięki tej technologii skorupa wyposażona jest w asymetryczny język, który doskonale dopasowuje się do ruchów nogi w czasie jazdy i podczas wykonywania różnych manewrów. W tym momencie język dynamicznie pracuje wraz z nogą narciarza, dając tym samym lepszy przekaz energii i większą precyzję. Wpływa to również bezpośrednio na komfort i bezpieczeństwo.

THINSULATE™
THINSULATE™

THINSULATE™ to technologia, która przede wszystkim dba o odpowiednią ochronę przed zimnem i złymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niej konstrukcja wyposażona jest w delikatną izolację wykonaną z materiału syntetycznego, która jednocześnie stanowi ocieplenie butów. Wszystko to sprawia, że wewnątrz panują odpowiednie warunki, a więc stopa ma ciepło, a do tego nie przedostaje się do niej zimno i wilgoć z zewnątrz. Materiał jest rozmieszczony w przemyślany sposób, by chronić najważniejsze części nogi.

DUAL 3D LINER SPORT
DUAL 3D LINER SPORT

DUAL 3D LINER SPORT to technologia zapewniająca jak najlepiej dopasowaną wewnętrzną wkładkę cholewki. Jest ona wyprofilowana, co pozwala na jej dokładne dopasowanie się do anatomicznego kształtu stopy oraz łydki. W ten sposób umożliwia skuteczniejsze i mocniejsze przekazywanie energii. Poza tym wkładka ta jest tak wyprofilowana, by utrzymywać nogę w bezpiecznej i wygodnej pozycji. Ten element kontrakcji w 60% powstał z termokurczliwego materiału z dodatkiem miękkiej i trwałej pianki, która umieszczona jest w kluczowych miejscach.

Polecamy
BLOG