KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 050F5400787
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty NORDICA PROMACHINE 85W black/white

Buty NORDICA PROMACHINE 85W black/white
Produkt niedostępny
1000.00
1599.00zł (Taniej o 37%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie NORDICA PROMACHINE 85W black/white przeznaczone są dla kobiet, zarówno tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę, jak i dla bardziej doświadczonych narciarek.

Model NORDICA PROMACHINE 85 Women to prawdziwy hit tego sezonu. Skontrowane specjalnie z myślą o narciarkach, dlatego właśnie buty wewnątrz wykonane są z materiału, który jednocześnie chroni stopę oraz tworzy dla niej wygodną wyściółkę. Świadczyć o tym może chodziłby konstrukcja Isotherm 3D W Primaloft® liner, która została wykonana z takich materiałów, by stopa była chroniona przed zimnem, a jednocześnie zapewnia oddychającą izolację buta narciarskiego. Natomiast technologia Infrared wykorzystuje metodę tworzenia na ciepło, dzięki czemu skorupa nie odkształca się pod wpływem skrajnych temperatur. To wpływa na komfort oraz osiąganą moc. Konstrukcja Isotherm 3D W Primaloft® liner zapewnia ochronę przed zimnem z zewnątrz, a także uniemożliwia przedostawanie się wody do środka buta. Dzięki technologii Infrared cały but PROMACHINE 85 W jest idealnie dopasowany do nogi, co poprawia jakość używania oraz wpływa na precyzje wykonywania wszystkich manewrów.

Customization Liner: Tak, termoformowanie za pomocą piekarnika
Customization Shell: Tak, INFRARED

FLEX: 85  s

Użytkownik : Średnio zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : High Performance
Technologie : Infrared Technology, Isotherm, Tri Force Shell Construction
Skorupa : Bimat PU, Easy-Entry Soft Flap, Waterproofing Weathershield
But wewnętrzny : Bimat PU (W)
Język : Isotherm 3D W Primaloft®
Podeszwa : 5355 PU (extra sales kit: WTR Gripwalk, Canted lifters)
Klamry : 4 aluminiowe z mikroregulacją
Canting : Double
Pasek : 35mm
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
INFRARED TECHNOLOGY
INFRARED TECHNOLOGY

INFRARED to technologia pozwalająca na personalizację buta, która w łatwy i efektywny sposób można zmodyfikować w newralgicznych miejscach. Wpływa to na jakość poruszania się na nartach oraz ich czucie. Dzięki tej technologii bardzo szybka personalizacja buta około 6min, dokładnie w miejscu w którym to potrzebujesz, bez naruszenia materiału i powierzchni buta oraz bez narażenia nośnej części buta na odkształcenia.

i

n

PRIMALOFT® LINER
PRIMALOFT® LINER

PRIMALOFT® LINER to jest oddychająca izolacja, która zapewnia stopom suchość, ciepło i wygodę przez cały dzień użytkowania butów.

 p

TRI-FORCE CONSTRUCTION
TRI-FORCE CONSTRUCTION

Konstrukcja TRI FORCE wspiera przekaz energii. Sprawdzona i wielokrotna nagradzana zapewnia połączenie niższej masy, precyzji i komfortu. Dzięki temu ulepszone trzymanie stopy oraz więcej mocy przy mniejszej wadze.

t

KLAMRY
KLAMRY

Nowoczesne, opływowe klamry z dodatkową dźwignią, ułatwiającą ich zapinanie i otwieranie.

  • Servolock
  • Komfort i funkcjonalność

ISOTHERM
ISOTHERM

Izolacja, która odprowadza wilgoć oraz utrzymuje ciepło w butach, w tym wypadku stopy są suche i ciepłe.

Polecamy
BLOG