KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 050H3001N44
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty NORDICA SPEEDMACHINE 110 black/red/white

Buty NORDICA SPEEDMACHINE 110 black/red/white
Produkt niedostępny
950.00
1499.00zł (Taniej o 37%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE 110 black/red/white przeznaczone są dla tych narciarzy, którzy dobrze czują się na stokach.

Technologia buta NORDICA SPEEDMACHINE 110

Przede wszystkim buty są dla zaawansowanych i bardzo doświadczonych narciarzy. Dzięki nowoczesnej technologii oraz jakość wykonania konstrukcji buty sprawdzają się w każdych warunkach, nie tylko na wyznaczonych trasach narciarskich. Umożliwia im to między innymi technologia Infrared Technology, dzięki której konstrukcja jest idealnie dopasowana, a jednocześnie bardzo trwała. Ma to bezpośredni wypływ na precyzję, z jaką można wykonywać wszystkie manewry. Bezpośredni wpływ na komfort ma również technologia Water Shield, która jest zupełną nowością. Dzięki niej do wnętrza nie przedostaje się woda i wilgoć. Technologia Infrared Technology sprawia, że skorupa butów narciarskich jest w specjalny sposób formowana, a mianowicie za pomocną ciepła. W ten sposób jest on lepiej dopasowany do stopy, co ma bezpośredni wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo. Natomiast technologia Water Shield, która zapewnia specjalną nakładkę, która jest zintegrowana ze skorupą, uniemożliwia dostanie się wody do wnętrza.

f s

WYRÓŻNIENIA:

h

Użytkownik : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : True Performance
Technologie : Infrared, Weather Shield, Tri Force Shell Construction
Skorupa : Bimat PU, Easy-Entry Soft Flap, Waterproofing Weathershield
But wewnętrzny : Bimat PU (Adult)
Język : 3D Performance Fit Primaloft®
Podeszwa : 5355 PU (extra sales kit: WTR Gripwalk, Canted lifters)
Klamry : 4 aluminiowe z mikroregulacją
Canting : Double
Pasek : 35mm
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
02.10.2020
Wybór butów narciarskich na nowy sezon to jedno z największych wyzwań, przed którymi stają narciarze. Konkurencja pomiędzy producentami jest niezwykle zażarta i każdy z nich co roku stara się zyskać jak największą rzeszę klientów.
Czytaj dalej
INFRARED TECHNOLOGY
INFRARED TECHNOLOGY

INFRARED to technologia pozwalająca na personalizację buta, która w łatwy i efektywny sposób można zmodyfikować w newralgicznych miejscach. Wpływa to na jakość poruszania się na nartach oraz ich czucie. Dzięki tej technologii bardzo szybka personalizacja buta około 6min, dokładnie w miejscu w którym to potrzebujesz, bez naruszenia materiału i powierzchni buta oraz bez narażenia nośnej części buta na odkształcenia.

i

n

PRIMALOFT® LINER
PRIMALOFT® LINER

PRIMALOFT® LINER to jest oddychająca izolacja, która zapewnia stopom suchość, ciepło i wygodę przez cały dzień użytkowania butów.

 p

TRI-FORCE CONSTRUCTION
TRI-FORCE CONSTRUCTION

Konstrukcja TRI FORCE wspiera przekaz energii. Sprawdzona i wielokrotna nagradzana zapewnia połączenie niższej masy, precyzji i komfortu. Dzięki temu ulepszone trzymanie stopy oraz więcej mocy przy mniejszej wadze.

t

WEATHER SHIELD
WEATHER SHIELD

System zintegrowanych powłok, zapobiegającym przedostaniu się śniegu i wody do buta. W efekcie cieple stopy i komfort w suchym bucie.

GRIP WALK
GRIP WALK

GRIP WALK to system zapewniający przyczepność na śniegu, lodzie i w każdych warunkach jakie można napotkać w starciu z górską przyrodą, również kompatybilny z GripWalk + ISO 9523. Podeszwy NORDICA inspirowane są oponami zimowymi MICHELIN LATTUDE X-ICE. W rezultacie otrzymujemy stabilność i wparcie boczne, trzymanie i przyczepność na lodowym podłożu, trwałość i odporność na zużycie.

KLAMRY
KLAMRY

Nowoczesne, opływowe klamry z dodatkową dźwignią, ułatwiającą ich zapinanie i otwieranie.

  • Servolock
  • Komfort i funkcjonalność

Polecamy
BLOG