KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 biuro|starsport.com.pl| |biuro|starsport.com.pl Poniedziałek-piątek: 11:00 - 19:00 / Sobota: 11:00 - 18:00 / Niedziela: 11:00 - 15:00
Producent:
Kod produktu: 20148700 398
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty narciarskie TECNICA MACH1 W MV 105 W 2019

Buty narciarskie TECNICA MACH1 W MV 105 W 2019
Produkt niedostępny
1599.00
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie Tecnica MACH1 105 W LV zapewniają świetne trzymanie stopy, jak i wysoki komfort ich długiego użytkowania. Czujemy się w nich świetnie już w pierwszej chwili. Godna podkreślenia jest zastosowana wkładka C.A.S. Wykorzystano w niej dwie gęstości materiałów, z których wykonane są buty. Sztywniejsza powłoka pojawia się na zewnątrz. Natomiast miękka występuje wewnątrz i pozwala na właściwe opasanie stopy. Dodatkowo gwarantuje to odpowiedni poziom kompresji, który utrzymuje się podczas jazdy. Producenci zaznaczają, że jest możliwość zastosowania wkładki termo formowanej. Kolejnym udogodnieniem jest podwójna szerokość butów ( występują 98 oraz 100 mm). Quick Instep do jedno z wielu udogodnień, które pojawia się w tych butach narciarskich. Kolejne to W Ultrafit Pro. Takie systemy przyczyniają się do bezpiecznej i bardziej komfortowej jazdy, która jest skierowana do zaawansowanych narciarek.

Każda narciarka, która w nadchodzącym sezonie zimowym 2019 skorzysta z propozycji marki Tecnica, może mieć pewność, że jazda po ośnieżonych stokach będzie jeszcze bardziej komfortowa i płynna.

FLEX: 105  s m  

Użytkownik : Zaawansowana
Rozmiar : 23,5
24
24,5
25
25,5
26
Płeć : Kobieta
Grupa : High Performance
Technologie : C.A.S. liner shell & Cuff Adapt, C.A.S. Cuff Adapt
Skorupa : Polyester (quick instep)
But wewnętrzny : C.A.S. W ULTRAFIT PRO, Celliant, Thermoforming Collar
Podeszwa : ISO 5355 bi-material
Klamry : 4 Micro Alu Lift Lock
Canting : Podwójny
Pasek : 35mm
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 20 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
QUICK INSTEP
QUICK INSTEP

Technologia wtrysku tworząca wewnętrzną cześć cholewki buta, pozwalająca na formowanie materiału o różnej gęstości. Uzyskany w ten sposób materiał pozwala na łatwe zdejmowanie i zakładanie buta, szczególnie w niskich temperaturach.

  i

WKŁADKA C.A.S.
WKŁADKA C.A.S.

Technologia formowania buta wewnętrznego, za pomocą dwóch warstw materiału. Sztywna powłoka wykorzystywana jest w warstwie zewnętrznej, natomiast wewnątrz stosuje się miękki materiał. Przy odpowiedniej temperaturze zgrzania, buty oferują komfort, jak i idealne dopasowanie do stopy.

  c

SKORUPA C.A.S.
SKORUPA C.A.S.

Konstrukcja buta oparta na połączeniu podczas procesu produkcji, materiałów w taki sposób, aby była ona całkowicie formowalna. But wewnętrzny jest dopasowany anatomicznie, zapewniając większą czułość i zmniejszając powstałe w czasie jazdy straty w przekazywaniu energii.

  c

CELLIANT
CELLIANT

Ocieplina Celliant to połączenie 13 termoaktywnych minerałów, które transformują ciepło w promienie podczerwone. Podczerwień głęboko penetruje tkanki pobudzając krążenie krwi i zwiększając cyrkulację tlenu. W rezultacie mamy: oddychalność, wodoodporność, niska waga oraz najważniejsze ciepło.

LIFT LOOK
LIFT LOOK

Innowacyjny mechanizm utrzymuje klamrę z dala od skorupy buta. Przesunięcie dźwigni uwalnia klamrę, gdy jesteś gotowy do zapięcia i dopasowania buta. Dzięki temu można cieszyć się wygodą oraz bezproblemowemu, szybkiemu zakładaniu obuwia przed wyjściem na stok.

WOMEN 2 WOMEN
WOMEN 2 WOMEN

Konstrukcja, materiały, design oraz inne elementy, wszystko stworzone dla kobiet i przy ich pomocy.

BLOG
MARKI