KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 999420
Dostępność: Produkt niedostępny

Gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO black

Gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO black
Produkt niedostępny
450.00
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO black to jedne z najlepszych rozwiązań dla nowoczesnego narciarza czy snowboardzisty.

Zastosowane w produkcji gogli BLIZZARD 999 nowoczesne technologie zapewniają nie tylko optymalne zabezpieczanie oczu podczas jazdy na nartach, ale też brak zniekształceń obrazu rzeczywistego, dzięki czemu narciarz lub snowboardzista, w sposób bezpieczny może w pełni korzystać z uroków białego szaleństwa. Oprócz wspomnianych zalet, zastosowane rozwiązania powodują, że gogle nie parują od strony przestrzeni wewnętrznej i zapewniają optymalną wentylację, co sprawia, że jazda staje się komfortowa.

Rozwiązania zastosowane w modelu gogli BLIZZARD 999 MDAVZSPFO
Każdy model gogli BLIZZARD jest oznaczony symboliką literową, która wskazuje rozwiązania zastosowane w konkretnym sprzęcie. Ten sposób znaczenia gogli pozwala narciarzowi bądź snowboardziście optymalnie dobrać sprzęt pod swoje wymagania. Gogle BLIZZARD 999 mają możliwość regulacji metalowej ramy, dodatkowo w sprzęcie jest zastosowana podwójna szybka. Dzięki optymalnej wentylacji, gogle nie parują, co jest niezwykle ważną cecha tego sprzętu. W goglach zastosowano lustrzane soczewki, a dodatkowo wykorzystano technologię szybek sferycznych. Gogle są wyposażone w filtry polaryzacyjne, dzięki czemu zlikwidowane są obicia słoneczne i znacznie zwiększony kontrast. Gogle BLIZZARD są przystosowane do tego, aby narciarz mógł jeździć w okularach korekcyjnych, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo. Warto tez wspomnieć, że gogle BLIZZARD 999 pasują praktycznie do wszystkich kasków dostępnych na rynku.

Grupa docelowa: unisex
Ramka: black matt
Kolor soczewki: ZEISS SMOKE gray2
Kolor powłoki: silver 
Kolor paska: black/gray
Ochrona UV: 100%
Funkcje obiektywu: POLAR-FOTO
Lens vent​: tak
Dopasowanie kasku: tak
2 (dodatkowa) soczewka: druga soczewka bursztynowa POLAR-PHOTO z silver flash
Pakowanie: czarne etui na suwak

Słownik oznaczeń:
M - Regulacja ramy metalowej
D - Podwójna szybka, 100% filtr UV
A - Nieparujące
V - Wentylacja
Z - Lustrzane soczewki
S - szybki Sferyczne
P - Szybki z polaryzacją
F - Wizjer fotochromatyczny 
O - Nadaje się do okularów  

Płeć : Uniwersalne
Normy : CE EN 174:2001
Gwarancja : 2 lata
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
13.12.2021
Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem stwierdzenie, że sprzęt narciarski jest tak dobry, jak jego najsłabszy element. Wielu narciarzy koncentruje się na świetnych nartach, wygodnych butach narciarskich i bezpiecznym kasku.
Czytaj dalej
26.10.2017
Podobnie jak okulary przeciwsłoneczne gogle narciarskie mają za zadanie chronić nasze oczy na stoku przed szkodliwym promieniowaniem UV. Oprócz tego są one zazwyczaj wystarczająco duże, żeby chronić także twarz i wrażliwe obszary skóry przed wiatrem.
Czytaj dalej
Polecamy
Nasi klienci wybrali także
BLOG