KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 999410
Dostępność: Produkt niedostępny

Gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO white

Gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO white
Produkt niedostępny
450.00
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO white to sprzęt uniwersalny chętnie używany przez narciarzy i snowboardzistów na całym świecie.

W goglach BLIZZARD 999 MDAVZSPFO tych może szusować zarówno kobieta jak i mężczyzna. Zastosowane innowacyjne rozwiązania zapewniają optymalną ochronę oczu oraz to, że nie zniekształcają obrazu rzeczywistego stoku. Zastosowane w sprzęcie rozwiązania zapewniają optymalną wentylację, co z kolei zapewnia brak parowania gogli od wewnątrz. Gogle są wykonane w stylu klasycznym idealnie pasującym do każdego rodzaju narciarstwa czy snowboardu. Z umiejscowieniem gogli na kasku nie będzie problemu, ponieważ gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO pasują praktycznie do wszystkich kasków oferowanych na rynku.

Rozwiązania zastosowane w modelu gogli BLIZZARD 999 MDAVZSPFO
Każdy model gogli BLIZZARD ma nadane indywidualne oznaczenie literowe, które wskazuje na zastosowane rozwiązania i użyte technologie. W przypadku tego modelu oznaczenie informuje, iż zastosowana została podwójna szybka z filtrem UV, który zabezpiecza oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ponadto, gogle posiadają zabezpieczenia przed parowaniem, dzięki optymalnej wentylacji podczas jazdy. W soczewkach zastosowano rozwiązanie lustrzane, które zapewnia obraz rzeczywistości bez zniekształceń. Gogle pozwalają też komfortowo jeździć w okularach korekcyjnych. Gogle BLIZZARD 999 MDAVZSPFO zostały wykonane w stylu klasycznym z wyjątkową dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu każdy narciarz czy snowboardzista, nawet wymagający, będzie zadowolony z dokonanego wyboru. 

Grupa docelowa: unisex
Ramka: white shiny
Kolor soczewki: amber2
Kolor powłoki: revo pink
Kolor paska: melange/white
Ochrona UV: 100%
Funkcje obiektywu: POLAR-FOTO SMOKE
Lens vent​: tak
Dopasowanie kasku: tak
2 (dodatkowa) soczewka: druga soczewka bursztynowa POLAR-PHOTO z silver flash
Pakowanie: czarne etui na suwak

Słownik oznaczeń:
M - Regulacja ramy metalowej
D - Podwójna szybka, 100% filtr UV
A - Nieparujące
V - Wentylacja
Z - Lustrzane soczewki
S - szybki Sferyczne
P - Szybki z polaryzacją
F - Wizjer fotochromatyczny 
O - Nadaje się do okularów  

Płeć : Uniwersalne
Normy : CE EN 174:2001
Gwarancja : 2 lata
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
13.12.2021
Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem stwierdzenie, że sprzęt narciarski jest tak dobry, jak jego najsłabszy element. Wielu narciarzy koncentruje się na świetnych nartach, wygodnych butach narciarskich i bezpiecznym kasku.
Czytaj dalej
26.10.2017
Podobnie jak okulary przeciwsłoneczne gogle narciarskie mają za zadanie chronić nasze oczy na stoku przed szkodliwym promieniowaniem UV. Oprócz tego są one zazwyczaj wystarczająco duże, żeby chronić także twarz i wrażliwe obszary skóry przed wiatrem.
Czytaj dalej
Polecamy
BLOG