KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 325017
Dostępność: Produkt niedostępny

Kask HEAD QUEEN turquoise

Kask HEAD QUEEN turquoise
Produkt niedostępny
450.00
630.00zł (Taniej o 29%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Kask HEAD QUEEN w kolorze turquoise to kask przeznaczony dla tych, którzy podczas szaleństw na stoku lubią lub muszą nosić okulary. Nigdy więcej rezygnacji z odpowiedniego widzenia na rzecz gogli. Kask z wbudowaną przednią szybą gwarantuje optymalne poczucie komfortu i widoczności. Regulowany tak, by dopasować się do każdego rozmiaru głowy. Pozwala na długotrwałe poczucie ciepła, bez jednoczesnego przegrzewania głowy, zapewniając odpowiednią wentylację. Wygodny, bezpieczny, uniwersalny, a także stylowy z wyglądu.

Płeć : Kobieta
Waga : 490g
Technologie : In-mold, Wbudowana szyba,Lower Microshell, Microfur, wewnętrzna czapeczka, osłona szyi, Head 2D Fit, szyba podstawowa:orange/silver S2/VLT 20%
Wentylacja : Termiczna
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
IN MOLD
IN MOLD

Technologia tworzenia kasków, wykorzystująca najlepsze możliwości, aby nadać im komfortu, lekkości, ale i bezpieczeństwa, dzięki optymalnemu dopasowaniu do głowy. Absorbująca uderzenie wewnętrzna warstwa EPS jest wtryskiwana w zewnętrzną twardą, poliwęglanową skorupę.

WEWNĘTRZNA CZAPECZKA
WEWNĘTRZNA CZAPECZKA

Miękki mikropolar z którego zrobiona jest wewnętrzna czapeczka dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowe fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

WENTYLACJA TERMICZNA
WENTYLACJA TERMICZNA

To automatyczny system wentylacji, który odprowadza ciepłe powietrze na zewnątrz, nie pozwalając na dostanie się zimnego powietrza do wewnątrz kasku.

HEAD 2D FIT
HEAD 2D FIT

System regulacji wielkości może być dostosowany w poziomie, aby indywidualnie dopasować kask do głowy.

MICROSHELL
MICROSHELL

Microshell to specjalna warstwa poliwęglanu, która zapobiega zarysowaniom i wgnieceniom w piance kasku.

WBUDOWANA SZYBA
WBUDOWANA SZYBA

Innowacyjne połączenie kasku z goglami zaowocowały produktem, który wyróżnia się pod względem dopasowania, wydajności i stylu. Szyba automatycznie dopasowuje się do twarzy noszącego i chroni przed wiatrem, wodą i śniegiem.

BLOG