KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 320227
Dostępność: Produkt niedostępny

Kask HEAD STIVOT REBELS

Kask HEAD STIVOT REBELS
Produkt niedostępny
450.00
730.00zł (Taniej o 38%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Kask HEAD STIVOT REBELS z grupy RACE przystosowany jest do skutecznej ochrony głowy narciarza podczas szybkiej jazdy oraz w czasie wykonywania różnych manewrów.

Jego konstrukcja oraz wykorzystana technologia gwarantują bezpieczeństwo, a także komfort w czasie użytkowania. Wpływ na bezpieczeństwo na pewno ma pełna skorupa, która dodatkowo wyposażona została w odpowiednie systemy wentylacji Thermal Ventilation. Technologia Hardshell zapewnia kaskowi odpowiednią trwałość, co stanowi skuteczną ochronę. Wnętrze kasku wyposażone jest w najlepszą materiałową czapeczkę, która dopasuje się do kształtu głowy. W ten sposób dając większy komfort oraz skuteczniejszą ochronę. Dzięki systemowi wentylacji Thermal Ventilation z klasku wydostaje się ciepłe powietrze, ale zimne nie przedostaje się do środka. Technologia Hardshell zapewnia odpowiednią wytrzymałość kasku, a także daje poczucie bezpieczeństwa i ochrony głowy. Dodatkowo kask posiada osłonę dla szyi, która chroni przed zimnem i wilgocią.

Możliwość zamontowania gardy slalomowej (opcja dodatkowa)

Płeć : Mężczyzna
Normy : CE EN 1077: 2007 Class , ASTM F 2040
Technologie : Technologia Hardshell, czapeczka wewnętrzna, Osłona szyi, Możliwe zastosowanie gardy slalomowej (garda sprzedawana osobno)
Wentylacja : Termiczna
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
HARDSHEEL
HARDSHEEL

Technologia Hardshell to niedościgniona trwałość oraz ochrona przed uderzeniami.

WEWNĘTRZNA CZAPECZKA
WEWNĘTRZNA CZAPECZKA

Miękki mikropolar z którego zrobiona jest wewnętrzna czapeczka dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowe fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

WENTYLACJA TERMICZNA
WENTYLACJA TERMICZNA

To automatyczny system wentylacji, który odprowadza ciepłe powietrze na zewnątrz, nie pozwalając na dostanie się zimnego powietrza do wewnątrz kasku.

BLOG