KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 328248
Dostępność: Produkt niedostępny

Kask HEAD TAYLOR Rebels

Kask HEAD TAYLOR Rebels
Produkt niedostępny
190.00
280.00zł (Taniej o 32%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Kask HEAD TAYLOR Rebels został przygotowany w taki sposób, by dawać większą ochronę dla głowy, a jednocześnie podnieść komfort użytkowania. Dba o to między innymi technologia Hardshell, dzięki której konstrukcja jest wykonana z bardzo trwałego i odpornego na uderzenia materiału. W ten sposób kask skutecznie chroni podczas upadku. Nie bez znaczenia na ochronę jest także system HEAD 2D fit, który umożliwia dopasowanie kasku w poziomie i w pionie. Co więcej, konstrukcja wyposażona jest również w system wentylacji Thermal Ventilation, który pozwala na automatyczne wydostanie się ciepłego powietrza ze środka. Jednocześnie system ten uniemożliwia dostanie się do wnętrza zimnego powietrza. Konstrukcja Hardshell zapewnia skuteczną ochronę w czasie upadku. Natomiast dzięki systemowi HEAD 2D fit możliwe jest dopasowanie skorupy kasku do kształtu głowy. Nie bez znaczenia na komfort jest także wentylacja Thermal Ventilation umożliwiająca wypuszczanie nadmiaru ciepłego powietrza z wnętrza kasku.      

Płeć : Junior
Normy : CE EN 1077: 2007 Class B
Technologie : Hardshell, Head 2D Fit, wewnętrzna czapeczka Comfort Zone, dziecięca czapeczka wewnętrzna, Polarek
Wentylacja : Termiczna
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
31.08.2016
Gogle narciarskie to podstawa. W czasie jazdy, gdy osiągamy duże prędkości, chronią one nasze oczy przed wiatrem, który może powodować choćby ich nadmierne przesuszanie, co jest meczące dla każdego, ale szczególnie dla osób noszących soczewki kontaktowe.
Czytaj dalej
HARDSHEEL
HARDSHEEL

Technologia Hardshell to niedościgniona trwałość oraz ochrona przed uderzeniami.

WEWNĘTRZNA CZAPECZKA
WEWNĘTRZNA CZAPECZKA

Miękki mikropolar z którego zrobiona jest wewnętrzna czapeczka dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowe fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

WENTYLACJA TERMICZNA
WENTYLACJA TERMICZNA

To automatyczny system wentylacji, który odprowadza ciepłe powietrze na zewnątrz, nie pozwalając na dostanie się zimnego powietrza do wewnątrz kasku.

HEAD 2D FIT
HEAD 2D FIT

System regulacji wielkości może być dostosowany w poziomie, aby indywidualnie dopasować kask do głowy.

BLOG