Pn - Pt: 11:00 - 20:00 Sob: 11:00 - 18:00

Marka Salomon

Francuski producent sprzętu narciarskiego, obuwia, a także odzieży sportowej. Firma o długich tradycjach sięgających 1947 roku, kiedy to została założona przez Georgesa Salomona w miejscowości Annecy. Na początku działalności firma zajmowała się ostrzeniem nart i produkcją pił, jednak z czasem ilość produktów się zwiększała. Pod koniec lat pięćdziesiątych poprzedniego wieku powstały nowoczesne wiązania Le Lift, które miały wyprzeć używane do tej pory skórzane paski. Wiązania okazały się prawdziwym przełomem i pozwoliły na wielki rozwój firmy sprzedającej po kilkunastu latach ponad milion wiązań na całym świecie. Po ogromnym sukcesie firma zdecydowała się na stworzenie swoich pierwszych butów na początku lat pod koniec lat 70-tych. Tak jak w poprzednim przypadku produkt firmy idealnie wpisał się w potrzeby narciarzy. Świetna jakość wykonania oraz wygoda użytkowania sprawiły, że był to kolejny hit sprzedażowy w ofercie marki.

Narty, Deski Snowboardowe 

Salomon znany jest również ze swoich nart i desek snowboardowych, które produkuje od lat 90-tych. Doskonała jakość wykonania oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że sprzęt tej marki jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Wybierany zarówno przez osoby początkujące, średnio zaawansowanych, jak i profesjonalistów preferujących różne techniki jazdy. Dzisiaj sprzęt Salomon wykorzystuje najnowsze technologie, nie zapominając o świetnym designie. Zarówno narty, jak i deski snowboardowe wykorzystywane są przez profesjonalistów oraz amatorów na stokach całego świata.

Bogata oferta marki Salomon

W ofercie firmy znajduje się również sprzęt do biegania czy sprzęt turystyczny. Z roku na rok oferta firmy poszerzana jest o nowe artykuły będące odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Ciągle opracowywane nowe technologie pozwalają na osiąganie jeszcze lepszych wyników, dlatego sprzęt tej marki tak często można spotkać na wyposażeniu profesjonalnych sportowców. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Salomon w naszym sklepie internetowym. Znajdą Państwo najwyższej jakości sprzęt w doskonałych cenach.

-44%
Płeć:
Kobieta; Mężczyzna
Dostępność:
Towar dostępny w magazynie
Gwarancja:
2 lata

Dostępne długości: UNI
Gogle SALOMON X-TEND 8 SMALL ST Black / Low Light
-55%
Płeć:
Kobieta
Kask SALOMON ICON² C.AIR white matt
-55%
Płeć:
Kobieta; Mężczyzna
Kask SALOMON RANGER C.AIR black matt
-57%
Płeć:
Kobieta
Kask SALOMON ICON black matt
-53%
Płeć:
Kobieta
Kask SALOMON PEARL black matt
-55%
Płeć:
Junior
Kask SALOMON ZOOM Jr black
-58%
Płeć:
Kobieta
Gogle SALOMON X-TEND 8 ST White / Low Light