KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: ABHGFQ20
Dostępność: Produkt niedostępny

ELAN AMPHIBIO 18 Ti2 FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X 2022

ELAN AMPHIBIO 18 Ti2 FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X 2022
Produkt niedostępny
2250.00
3499.00zł (Taniej o 36%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN AMPHIBIO 18 Ti2 FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X  KRÓL CARVINGU

AMPHIBIO 18 Ti2 są wręcz idealne do jazdy po terenie raczej równym. To wyjątkowa i najbardziej dopracowana technologicznie konstrukcja firmy. Laminowany drewniany rdzeń zapewnia natychmiastowe przenoszenie sił na krawędzie nart, umożliwiając precyzyjne sterowanie. 
Koncepcja konstrukcji nart polega na optymalnym rozmieszczeniu materiału, z którego zbudowane są narty. Strukturalna materia rozmieszczona jest wzdłuż wewnętrznej krawędzi nart, umożliwiając energiczne sterowanie, przy stabilnej, pewnej jeździe, natomiast na zewnętrzne krawędzie naniesiono mniejszą ilość materiału, co gwarantuje płynne wejście w skręt.


Profil nart AMPHIBIO 18 Ti2 FUSION to innowacyjny projekt pozwalający uzyskać niespotykaną wcześniej przyczepność i stabilność podczas szusowania. System RST gwarantuję natychmiastowe przekazanie sił na narty i bezzwłoczną zmianę kierunku jazdy. Fusion X System to rodzaj wiązania, który umożliwia wyginanie nart pod butem, dzięki czemu inicjacja skrętu jest zdecydowanie łatwiejsza.

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain Amphibio
Teren : Zmienny, równy
Rocker : Amphibio
Technologie : Amphibio TruLine Technology, RST Sidewall, Dual Ti
System : Fusion X
Rdzeń : Laminated Woodcore
Wiązania : EMX 12.0 GW Fusion X blk/silv
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
160 121-73-104 13,3
166 121-73-104 14,5
172 121-73-104 15,7
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
10.02.2018
Słoweńska firm Elan, jeden z liderów rynku narciarskiego, w czasie ostatnich sezonów nieco wycofał się z Polskiego rynku. Ale jak widać, to jeszcze nic nie znaczyło. Elan ponownie atakuje i pokazuje, że jeszcze nie powiedział ostatniego zdania. Sprzęt od Elan otrzymał nawet dwie nagrody ISPO Award na tegorocznych targach w Monachium.
Czytaj dalej
AMPHIBIO
AMPHIBIO

Innowacyjna konstrukcja, łącząca w sobie profile Rocker i Camber. Dzięki temu połączeniu narty zyskują to, co do tej pory się wykluczało, czyli łatwość skrętów wraz z trzymaniem krawędzi. Technologia Amphibio mocno odróżnia nartę lewą od prawej, przez co nie należy ich zamieniać.

AMPHIBIO PROFIL
AMPHIBIO PROFIL

Narty z pełnym camberem i rockerem w jednej narcie - zalety unikalnego profilu Amphibio. Nie można zamienić narty prawej od lewej.

KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2
WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2

Technologia włączająca do drewnianego rdzenia narty, obłożenie go warstwami tytanowej blachy. Nadaje to jej wysoce progresywnego flexu oraz reaktywność. Rozwiązanie takie jest bardzo popularne w sprzęcie zawodniczym i instruktorskim.

 

LAMINATED WOODCORE
LAMINATED WOODCORE

Technologia oparta o zastosowanie drewnianego, laminowanego rdzenia, wypełniającego całą długość narty. Tworzony jest indywidualnie, pod każdy rodzaj nart i ich zastosowanie. Nadaje sprzętowi trwałości i wytrzymałości, przy okazji pozwalając na niezakłócane przekazywanie energii do krawędzi. Wzmacnia ich czułość na bodźce pochodzące od użytkownika.

  l

AMPHIBIO TRULINE
AMPHIBIO TRULINE

Technologia Amphibio Truline to optymalny rozkład siły wzdłuż krawędzi, od dziobów po piętki.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG