KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: ACUGKE20
Dostępność: Produkt niedostępny

ELAN WILDCAT 76 LS + ELW 9.0 GW SHIFT 2022

ELAN WILDCAT 76 LS + ELW 9.0 GW SHIFT 2022
Produkt niedostępny
1400.00
1949.00zł (Taniej o 28%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN WILDCAT 76 LS z wiązaniami ELW 9.0 GW SHIFT to sprzęt uniwersalny, charakteryzujący się niską wagą oraz łatwą kontrolą kierunku jazdy.

Nazwa zobowiązuje, na nartach WILDCAT dojedziesz wszędzie. Ich konstrukcja i właściwości pozwalają na natychmiastową zmianę kierunku jazdy bez wkładania dużej siły. Na nartach WILDCAT 76 LS z łatwością zjedziesz trasą przeznaczoną dla narciarzy posiadających duże umiejętności, jak też stokiem dla osób z mniejszą wprawą. Sprzęt oprócz swoich wspaniałych właściwości świetnie prezentuje się na stoku i z pewnością zwróci uwagę innych narciarzy. Narty idealnie sprawdzą się w jeździe po świeżym śniegu jak i bardziej awangardowych  warunkach, ale nie będziesz na nich demonem prędkości. Tak więc narty przeznaczone są dla wszystkich, ale nie dla każdego.

Charakterystyka nart ELAN WILDCAT 76 LS + ELW 9.0
Narty ELAN WILDCAT 76 LS to unikalna, innowacyjna konstrukcja zapewniająca optymalne pochłanianie drgań podczas jazdy oraz natychmiastową i precyzyjną zmianę kierunku jazdy. To jedne z najlżejszych nart na świecie, takie właściwości są możliwe dzięki zastosowaniu technologii Amphibio Truline, która została zaprojektowana w laboratorium Elan z myślą o paniach. Wielowarstwowa budowa nart oraz rozłożenie materiały wzdłuż krawędzi pozwala na stabilne prowadzenia nart, a dzikość z nazwy nart zostaje ujarzmiona. W zapanowaniu nad WILDCAT pomogą też z pewnością wiązania w systemie Power Shift, które idealnie stabilizują but na narcie.

Narty objęte są 2-letnią gwarancją

Użytkownicy : Średnio zaawansowana
Zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : All Mountain
Teren : Zmenny, raczej przygotowane trasy
Rocker : Amphibio
Technologie : Amphibio TruLine Technology, SST Sidewall
System : Light Shift
Rdzeń : Laminated Woodcore
Wiązania : ELW 9.0 GW SHIFT GW blk/purple
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
144 127-76-104 10,4
150 127-76-104 11,5
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
13.10.2021
Carolin Gleich to wspaniała, niesamowita narciarka, alpinistka i działaczka społeczna na rzecz sprawiedliwości środowiskowej i reformy klimatycznej. Swoimi doświadczeniami z tras narciarskich oraz uwagami na temat używania sprzętu narciarskiego
Czytaj dalej
AMPHIBIO
AMPHIBIO

Innowacyjna konstrukcja, łącząca w sobie profile Rocker i Camber. Dzięki temu połączeniu narty zyskują to, co do tej pory się wykluczało, czyli łatwość skrętów wraz z trzymaniem krawędzi. Technologia Amphibio mocno odróżnia nartę lewą od prawej, przez co nie należy ich zamieniać.

LAMINATED WOODCORE
LAMINATED WOODCORE

Technologia oparta o zastosowanie drewnianego, laminowanego rdzenia, wypełniającego całą długość narty. Tworzony jest indywidualnie, pod każdy rodzaj nart i ich zastosowanie. Nadaje sprzętowi trwałości i wytrzymałości, przy okazji pozwalając na niezakłócane przekazywanie energii do krawędzi. Wzmacnia ich czułość na bodźce pochodzące od użytkownika.

  l

LIGHT SHIFT
LIGHT SHIFT

System zintegrowanych wiązań. Wykonany z bardzo lekkich materiałów, redukuje masę zestawu i umożliwia uzyskiwanie dobrych osiągów przy zainwestowaniu mniejszych nakładów energii.

AMPHIBIO TRULINE
AMPHIBIO TRULINE

Technologia Amphibio Truline to optymalny rozkład siły wzdłuż krawędzi, od dziobów po piętki.

SST CONSTRUCTION
SST CONSTRUCTION

Szybka, bezpośrednia, precyzyjna transmisja energii od krawędzi nart do śniegu zapewniając nartom dużą sztywność poprzeczną.

Polecamy
BLOG