KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: ABDFLK19
Dostępność: Produkt niedostępny

ELAN WINGMAN 86 TI FUSION X + EMX 11.0 GW FUSION X

ELAN WINGMAN 86 TI FUSION X + EMX 11.0 GW FUSION X
Produkt niedostępny
1750.00
2899.00zł (Taniej o 40%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN WINGMAN 86 TI FUSION X + EMX 11.0 GW FUSION X przeznaczone dla miłośników połączenia agresywnego, carvingowego wycinania skrętów z możliwością jazdy off-road.

ELAN WINGMAN 86 Ti dzięki swojej niezwykle solidnej i mocnej konstrukcji doskonale prowadzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Sprzęt Wingman 86 TI jest nartą szeroką, która odnajdzie się zarówno na doskonale przygotowanej trasie, jak i na świeżym, wysokim śniegu poza stokiem.

Producent ELAN wykorzystał w tym modelu technologię Amphibio Truline, która pozwala na płynną jazdę i lekkość wycinania skrętów. Dodatkowo, wykorzystano wzmacniany tytanem rdzeń Laminated Woodcore, który jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale również świetnie przekazuje energię na całej krawędzi nart. W tym modelu nie zabrakło również systemu Fusion X, RST Sidewall oraz Mono Ti.

Model WINGMAN 86 TI FUSION X to narty przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, którzy wymagają od swojego sprzętu najwyższego performance’u i dostarczania niesamowitej frajdy z jazdy. Niezwykle uniwersalne, sprawdzą się na każdym stoku.

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain Wingman
Teren : Zmienny, nie przygotowane trasy
Rocker : Amphibio
Technologie : Amphibio TruLine Technology, RST Sidewall, Mono Ti
System : Fusion X
Rdzeń : Laminated Woodcore
Wiązania : EMX 11.0 GW Fusion X blk/org
Gwarancja : 2 lata
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
166 128-86-114 14,7
172 129-86-114 15,6
178 130-86-115 16,5
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
AMPHIBIO
AMPHIBIO

Innowacyjna konstrukcja, łącząca w sobie profile Rocker i Camber. Dzięki temu połączeniu narty zyskują to, co do tej pory się wykluczało, czyli łatwość skrętów wraz z trzymaniem krawędzi. Technologia Amphibio mocno odróżnia nartę lewą od prawej, przez co nie należy ich zamieniać.

WZMOCNIENIE MONO TI
WZMOCNIENIE MONO TI

Konstrukcja wzmacniająca drewniany rdzeń narty, pojedynczą blachą wykonaną z Titanalu. Wspomaga to zarówno sztywność i trwałość sprzętu, jak i jest rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną reakcję.

LAMINATED WOODCORE
LAMINATED WOODCORE

Technologia oparta o zastosowanie drewnianego, laminowanego rdzenia, wypełniającego całą długość narty. Tworzony jest indywidualnie, pod każdy rodzaj nart i ich zastosowanie. Nadaje sprzętowi trwałości i wytrzymałości, przy okazji pozwalając na niezakłócane przekazywanie energii do krawędzi. Wzmacnia ich czułość na bodźce pochodzące od użytkownika.

  l

SYSTEM FUSION
SYSTEM FUSION

System wiązań w pełni zintegrowany z nartami, dzięki czemu nie powoduje sztywności pod stopą. W rozwiązaniu tym energia przekazywana jest bezpośrednio do wnętrza narty. Pozwala to na jeszcze bardziej harmonijne skręty, pełne precyzji i kontroli, jak i ułatwia trzymanie krawędzi.

  f

AMPHIBIO TRULINE
AMPHIBIO TRULINE

Technologia Amphibio Truline to optymalny rozkład siły wzdłuż krawędzi, od dziobów po piętki.

SST CONSTRUCTION
SST CONSTRUCTION

Szybka, bezpośrednia, precyzyjna transmisja energii od krawędzi nart do śniegu zapewniając nartom dużą sztywność poprzeczną.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG