KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: AAKFZZ20
Dostępność: Produkt niedostępny

Narty ELAN SLX FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X

Narty ELAN SLX FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X
Produkt niedostępny
2100.00
3299.00zł (Taniej o 36%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

ELAN SLX FUSION X z wiązaniami EMX 12.0 GW Fusion X przeznaczone są w szczególności dla narciarzy, którzy lubią carvingowe skręty.

 W nartach SLX FUSION umożliwia to przede wszystkim wysokiej jakości wykonanie konstrukcji, jak i wykorzystana technologia. W tym wypadku jest to technologia Arrow, czyli strategiczne rozmieszczenie elementów. Konkretnie chodzi o umiejscowienie pod butem płytki z włókna węglowego, która jest połączona z wierzchnią warstwą tytanu. Dzięki tej technologii obie warstwy idealnie współdziałają, co ma bezpośredni wpływ na dynamikę i komfort jazdy na nartach. Nie bez znaczenia będzie również tytanowa warstwa, która jest wygięta w łuk. W ten sposób energia jest lepiej przekazywana na całej powierzchni narty, aż do dziobu. Na precyzje skrętu wpływ ma wzmocnienie technologii Arrow o profil, który łączy niewielki rocker z camberem. W ten sposób narta jeszcze lepiej trzyma się krawędzi, a jednocześnie daje większą dynamikę w czasie skręcania.

SLX FUSION to jedne z najbardziej dynamicznych nart w swojej grupie.
Obowiązuje 2-letnia gwarancja od producenta.   

WYRÓŻNIENIA:

r

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : Race Precision
Teren : Przygotowany
Rocker : Arrow Rocker
Technologie : Arrow Technology, RST Sidewall, Dual Ti2, Nano Tech running base
System : Fusion X+ Arrow Carbon Plate
Rdzeń : Response Frame Woodcore
Wiązania : EMX 12.0 GW Fusion X blk/grn
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
155 121-68-104 11
160 121-68-104 12
165 121-68-104 12.8
170 121-68-104 13.5

 

Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

RESPONSE FRAME WOODCORE
RESPONSE FRAME WOODCORE

Zastosowane na całej długości narty laminowane drewno, charakteryzujące się połączeniem miękkiego rodzaju drewna wewnątrz i twardego drewna na zewnątrz. Pomaga to w stabilności sprzętu, jak i ułatwia przekaz energii narciarza.

WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2
WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2

Technologia włączająca do drewnianego rdzenia narty, obłożenie go warstwami tytanowej blachy. Nadaje to jej wysoce progresywnego flexu oraz reaktywność. Rozwiązanie takie jest bardzo popularne w sprzęcie zawodniczym i instruktorskim.

 

SYSTEM FUSION
SYSTEM FUSION

System wiązań w pełni zintegrowany z nartami, dzięki czemu nie powoduje sztywności pod stopą. W rozwiązaniu tym energia przekazywana jest bezpośrednio do wnętrza narty. Pozwala to na jeszcze bardziej harmonijne skręty, pełne precyzji i kontroli, jak i ułatwia trzymanie krawędzi.

  f

TECHNOLOGIA NANOTECH
TECHNOLOGIA NANOTECH

Znakomite właściwości ślizgowe. Dzięki węglowym nanocząsteczkom, to szybsze narty o mniejszym tarciu.

ARROW TECHNOLOGY
ARROW TECHNOLOGY

Arrow technology to płyty wykonane z włókna węglowego, które umieszczone są w strategicznych miejscach. Znajdują się na odcinku narty pod butem, a co więcej połączone są z wierzchnią warstwą tytanu, co sprawia, że obie te warstwy idealnie ze sobą współgrają. W ten sposób dając nartom większą dynamikę, szybkość, a przede wszystkim większą precyzje przy wykonywaniu skrętów i innych manewrów. Lepsze i szybsze przekazywanie energii możliwe jest dzięki odpowiednio wyprofilowanej narcie. Elementy wykonane z włókna węglowego są delikatnie wygięte w łuk, co lepiej przekazuje moc na całej powierzchni narty.

                                                     a

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG