KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Użytkownicy
Długość
Płeć
Rozmiar
Cena

Narty NORDICA

Narty NORDICA

Nordica weszła na rynek sprzętu narciarskiego w 1939 roku, zaczynając od produkcji obuwia do chodzenia po górach. Z czasem asortyment zaczął poszerzać się o buty narciarskie, a także o same narty. Dziś marka ta jest znana każdemu miłośnikowi sportów zimowych i nierozerwalnie związana jest z najlepszą jakością sprzętu.

Możliwe jest to przede wszystkim dlatego, że do produkcji nart firma Nordica wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Nie bez znaczenia jest również wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza producenta, które przełożyły się na zaprojektowanie nart idealnych, które bez wątpienia spełnią oczekiwania każdego narciarza. Dodatkowym atutem jest ich nowoczesny wygląd, a także designerskie elementy dekoracyjne, które przypadną do gustu najbardziej wybrednym użytkownikom. W ten sposób narciarze mogą wybrać narty nie tylko dopasowane technologicznie do poziomu ich umiejętności, ale też odpowiadające im pod kątem estetyki.

 

Modele dostępne w naszym sklepie zaprojektowane zostały z myślą o narciarzach jeżdżących rekreacyjnie oraz zawodowcach, którzy od sprzętu wymagają niezawodności i wytrzymałości. Tylko w STAR-sport znajdziesz interesujące modele w kusząco atrakcyjnych cenach.

Dziecięce narty Nordica

Nordica oferuje wybór nart dla juniorów. Wśród wielu ciekawych modeli na uwagę zasługują z pewnością Nordica Team J Race przeznaczone dla najmłodszych narciarzy, którzy dopiero poznają ten sport i przyjemność płynącą z jego uprawiania. Model dostępny jest w kilku długościach, co ułatwia dobranie sprzętu do wieku czy wzrostu dziecka.

W naszej ofercie znajdują się także narty Nordica Navigator Team, które sprawdzą się w przypadku początkujących juniorów. Wysoka jakość wykonania tego modelu przekłada się na jego wytrzymałość, zauważaną również na utwardzonej nawierzchni.

Damskie narty Nordica

Damskie narty Nordica to wysokiej klasy sprzęt sportowy. Projektanci marki zadbali o opracowanie konstrukcji świetnie dopasowanych do kobiecej sylwetki. Poszczególne modele zapewniają wygodną jazdę w różnych warunkach terenowych, a także odpowiadają poziomowi zaawansowania narciarki. Cechą charakterystyczną nart Nordica dla kobiet jest także ich wytrzymałość i lekkość.

Męskie narty Nordica

W naszym sklepie czeka na Ciebie spory wybór męskich nart Nordica. Wśród modeli cieszących się sporą popularnością warto wymienić serie Nordica Dobermann czy Nordica GT. Cechą charakterystyczną wszystkich nart Nordica jest lekkość połączona z wysoką odpornością mechaniczną. Ciekawy design modeli męskich stanowi dodatkowy atut sprzętu tego producenta.

Polecane artykuły