KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 0A9034NA001
Dostępność: Produkt niedostępny

NORDICA DOBERMANN SLC FDT + TPX 12 FDT

NORDICA DOBERMANN SLC FDT + TPX 12 FDT
Produkt niedostępny
1700.00
3099.00zł (Taniej o 45%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty NORDICA DOBERMANN SLC FDT sprzęt dla tych wszystkich, którzy cenią sobie łatwą i przyjemną jazdę po wyznaczonych na stoku trasach.

Charakterystyka nart NORDICA DOBERMANN SLC FDT + TPX 12 FDT

Odpowiednio przygotowana konstrukcja, która wykorzystuje nowoczesną technologię oraz materiały korzystnie wpływa zarówno na stabilność narty, jak i na bezpieczeństwo oraz komfort jej użytkowania. Wpływ na to ma między innymi technologia RECOIL POWER PLATE. Dzięki niej narta wyposażona jest w odpowiednią płytę dającą większą stabilność i sztywność przy manewrach. Nie bez znacznie będzie również profil wykonanej konstrukcji. Dzięki temu, że dziób jest szerszy, możliwe jest szybkie i bezpieczne przechodzenie ze skrętu w następny skręt. Natomiast węższe pięty sprawiają, że bardziej precyzyjne i bezpieczne jest przechodzenie z łagodnych skrętów w te bardziej ciasne, slalomowe. Warto również dodać, że dzięki temu, że konstrukcja wyposażona jest w płytę, narta ma naturalne wygięcie. W ten sposób również korzystnie wpływa na jakość i komfort pokonywanych skrętów.

Do nart NORDICA DOBERMANN SLC FDT dołączone wiązania MARKER TPX 12 FDT odpowiednie dla zaawansowanych narciarzy, z grupy Piste/All Mountain. Waga wiązań 970g. Skała DIN 4.0 - 12.0. Zalecana waga użytkownika <120 kg. Zakres regulacji pięty 20mm. Pasują do butów Adult, standard Alpine, GripWalk Adult

Factory Base Bevel: 1°
Factory Side Bevel: 2°

Użytkownicy : Ekspert
Płeć : Mężczyzna
Grupa : Race/On piste
Rocker : Full Camber
Technologie : Energy CA, Sidewall, Recoil Power Plate
System : FDT Race Plate
Rdzeń : Performance Wood
Wiązania : TPX 12 FDT DIN 4-12 TC
Gwarancja : 2 lata
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
160 119-69-103 12,5
165 120-69-104 13,0
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
13.10.2019
Zimowe szaleństwo, biała jazda, śnieżne wojaże. Jakkolwiek nie nazwiemy wielkiej zabawy związanej z jazdą po zaśnieżonych stokach, pamiętać musimy o tym, że łączy się ona także z ogromną odpowiedzialnością. Odpowiedzialnością za siebie, ale i innych użytkowników.
Czytaj dalej
ENERGY 2 CARBON BALSA
ENERGY 2 CARBON BALSA

ENERGY 2 CARBON BALSA przede wszystkim zapewnia lepsze i wygodniejsze wykonywania materiałów. Wpływ na to ma między innymi rodzaj drewna, które zostało wykorzystane do produkcji rdzenia. Rdzeń składa się z wielu warstw drewna balsa. W ten sposób staje się on lekki, a jednocześnie ulepsza sztywność narty. Balsa umieszczona jest pomiędzy zewnętrznymi elementami narty, co sprawia, że energia jest lepiej i skuteczniej przekazywany. To z kolei przekłada się bezpośrednio na stabilność w czasie wykonywania skrętu, jak i na lepsze trzymanie się krawędzi.

PŁYTA FDT
PŁYTA FDT

Nowa płyta FDT inspirowana płytą Marker Piston z Pucharu Świata. Pozwala prasować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Korzyści:

  • Technologia FDT
  • Umożliwia ugięcie narty na całej długości
  • Inspirowana płytą RACE
  • Płynny transfer energii
  • Prosta regulacja wiązań

RECOIL POWER PLATE
RECOIL POWER PLATE

Recoil Power Plate to technologia, dzięki której narta ma swój naturalny potencjał. Wszystko to za sprawą specjalnej płytki, która wpływa na zachowanie naturalnego kształtu narty, czyli jej wygięcia. To z kolei ma bezpośredni wpływ na jej większą stabilność oraz żywotność. W ten sposób rzutuje ona również na bardziej płynne i tym samym skuteczniejsze przekazywanie mocy na nartę. Ta nowoczesna technologia zapewnia także narcie odpowiednią elastyczność oraz sztywność. Do tego jest bardzo prosta przy regulacji wiązania.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG