KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: 0A9046NC001
Dostępność: Produkt niedostępny

NORDICA GT 80 TI FDT+ TPX 12 FDT

NORDICA GT 80 TI FDT+ TPX 12 FDT
Produkt niedostępny
1950.00
3499.00zł (Taniej o 44%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty NORDICA GT 80 TI FDT z wiązaniami TPX 12 FDT grey to hit tego sezonu.

Narty GT 80 TI FDT przygotowane przede wszystkim dla zaawansowanych narciarzy, którzy uwielbiają spędzać całe dnie na stokach narciarskich. Nowoczesna technologia oraz odpowiednio przygotowana konstrukcja sprawiają, że sprzęt daje wiele radości, ponieważ jest stabilny i dobrze się prowadzi w każdych warunkach. Wpływ na to ma między innymi technologia DUAL TORSION BRIDGE, która zapewnia konstrukcji metalową płytkę. W ten sposób narta jest bardziej stabilna, a tym samym ma lepszy chwyt na krawędziach. Jednym słowem daje możliwość lekkiego i stabilnego wykonywania wszelkich manewrów. Nie bez znaczenia będzie również technologia Recoil Power Plate. To właśnie ona ma bezpośredni wpływ na prawidłowe i naturalne wygięcie się narty. W ten sposób narciarz ma możliwość płynnego przełożenia mocy i energii, a tym samym większą kontrolę nad sprzętem. Poza tym zamontowana wewnątrz specjalna płytka daje narcie odpowiednią sztywność, co przekłada się na jej dobre prowadzenie w różnych warunkach podłoża.

Narty NORDICA GT 80 TI FDT dostępne w długości 174 cm.

Factory Base Bevel: 1°
Factory Side Bevel: 2°

Użytkownicy : Ekspert
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain/Performance
Rocker : On Piste Rocker
Technologie : Energy 2Ti, Sidewall, Dual Torsion Bridge, Recoil Power Plate
System : FDT Race Plate
Rdzeń : Performance Wood+Metal
Wiązania : TPX 12 FDT DIN 4-12 TC
Gwarancja : 2 lata
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
168 130-80-110 14,5
174 130-80-110 15,5
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
09.12.2021
Różne rodzaje nart zostały zaprojektowane do użytku w określony sposób. Ze względu na ich określone właściwości i parametry, mogą nadawać się do jazdy po przygotowanych stokach lub szukania przygód w “dzikim” terenie.
Czytaj dalej
ENERGY TITANIUM BRIDGE
ENERGY TITANIUM BRIDGE

Konstrukcja ENERGY 2 TITANIUM BRIDGE rodem z Puchara Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami tytanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lżejsza.

   

PŁYTA FDT
PŁYTA FDT

Nowa płyta FDT inspirowana płytą Marker Piston z Pucharu Świata. Pozwala prasować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Korzyści:

  • Technologia FDT
  • Umożliwia ugięcie narty na całej długości
  • Inspirowana płytą RACE
  • Płynny transfer energii
  • Prosta regulacja wiązań

DUAL TORSION BRIDGE
DUAL TORSION BRIDGE

DUAL TORSION BRIDGE to nowoczesna technologia, dzięki której narciarz ma większe możliwości i stabilność. Wpływa ona bowiem przede wszystkim na maksymalnie dopasowany stosunek przekazywanej mocy do masy. Odpowiednie wyprofilowanie narty sprawia, że ma ona lepszy chwyt krawędzi, a jednocześnie korzystnie to wpływa na poprawę stabilności w czasie manewrów. Poza tym ta technologia zapewnia sprzętowi odpowiednią lekkość i wytrzymałość, co ma bezpośredni wpływ na łatwość wykonywanych manewrów na różnych nawierzchniach.

RECOIL POWER PLATE
RECOIL POWER PLATE

Recoil Power Plate to technologia, dzięki której narta ma swój naturalny potencjał. Wszystko to za sprawą specjalnej płytki, która wpływa na zachowanie naturalnego kształtu narty, czyli jej wygięcia. To z kolei ma bezpośredni wpływ na jej większą stabilność oraz żywotność. W ten sposób rzutuje ona również na bardziej płynne i tym samym skuteczniejsze przekazywanie mocy na nartę. Ta nowoczesna technologia zapewnia także narcie odpowiednią elastyczność oraz sztywność. Do tego jest bardzo prosta przy regulacji wiązania.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG