Pn - Pt: 11:00 - 20:00 Sob: 11:00 - 18:00

Rowery miejskie

Rowery miejskie jak sama nazwa wskazuje, zostały zaprojektowane i przygotowane technicznie do jazdy po mieście, czyli głównie po utwardzonych i wyznaczonych drogach. Poza tym sprzęt ten jest w odpowiedni sposób przygotowany do tego, by można było na nim bezpiecznie i wygodnie poruszać się po drogach, a chodzi rzecz jasna o jego wyposażenie. Dlatego właśnie rowery miejskie wyposażone są w błotnik i ochraniacze, które chronią przed zabrudzeniem ubrania rowerzysty. Co więcej, takie rowery przygotowane są do częstego zatrzymywania się, na przykład przy sygnalizacji świetlnej.

Rower miejski
czytaj więcej
Producent
Rozmiar koła
-50%
Rozmiar koła:
28 cali
Dostępność:
Towar dostępny w magazynie
Gwarancja:
2 lata

Dostępne rozmiary: 28" (rama 58cm)
Rower DEVRON URBIO C1.8 magic black

Rozmiar kół rowerowych to temat rzeka. Jednak decydując się na kupno roweru dobrze mieć chociaż nikłe pojęcie na temat tego, co tak naprawdę zmienia nam wielkość koła w jednośladzie, jak i to, w jaki sposób dokonać wyboru tej najlepszej – optymalnej.

Wybór wielkości kół w rowerze tak naprawdę większości sprowadza się do wyboru typu roweru. Koła są

czytaj więcej

Rowery miejskie coraz bardziej zyskują grono sympatyków. Nie ma się co dziwić. Tak jak rośnie rzesza fanów miejskich samochodów, tak Ci chcący być bardziej Eko lub też zadbać o swoją formę i porcję ruchu wybierają City Rowery. Ale czym dokładnie cechuje się tego typu rower? Już odpowiadamy.

Rowery miejskie jak sama nazwa wskazuje powstały po to, by uprzyjemnić

czytaj więcej

Postanowiłeś kupić sobie rower, taki akurat na wycieczki. Wchodzisz do sklepu a tu?! Typy rowerów o których nawet nie słyszałeś. Stąd krótki przybliżenie najpopularniejszych z nich.

Rowery górskie (MTB)

Znane nam od ponad 3 dekad „górale”. Są to rowery przeznaczone do jazdy po innych nawierzchniach niż asfalt. Dosyć solidne i ciężkie,

czytaj więcej