Kontakt +48 509 310 603 +48 22 728 86 72  
Pn - Pt: 11:00 - 19:00 Sob: 11:00 - 19:00

Deski Snowboardowe

Deska snowboardowa to najważniejszy element jazdy na snowboardzie. W sklepie STAR-sport znajdziesz deski snowboardowe marek K2, które zagwarantują Ci doskonałą zabawę na śniegu przez wiele sezonów.
Deski Snowboardowe dla każdego!!!

Oferta obejmuje modele desek snowboardowych, przeznaczone do różnych stylów jazdy mianowicie All mountain, Freeride oraz Freestyle. Mamy deski snowboardowe w różnym kształcie – rocket, camber, hybrid – dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie.


czytaj więcej
Użytkownik
Długość
Płeć
-44%
Użytkownik:
Średnio zaawansowany; Średnio zaawansowana
Płeć:
Kobieta; Mężczyzna
Sezon:
2016/2017
Dostępność:
Towar dostępny w magazynie
Gwarancja:
2 lata

Dostępne długości: 147cm
Snowboard K2 STANDARD
1349 zł 750.00 zł

Miłośników jazdy na jednej desce nie brakuje, jedni zakochują się w tym sporcie od pierwszego wejrzenia, a inni dojrzewają do tego, jeżdżąc na tradycyjnych nartach. Niezależnie od tego, jakie ma się doświadczenie, warto mieć wiedze a temat snowboardu, zanim zacznie się kompletować sprzęt do uprawiania tej dyscypliny. Dlatego właśnie, zanim uda się do sklepu na zakupy, warto dowiedzieć się jak taki

czytaj więcej

Wierzę w to, że ludzie wyjeżdżający na rekreacyjny urlop, na narty czy deskę snowboardową, są tym typem, który raczej zdaje sobie sprawę z warunków na stokach, głównie zimą i nie biorą ze sobą butów na obcasie czy cieniutkich, „sweet” kurteczek, żeby wyglądać jak gwiazda. W górach jest:

A) Zimno,

B)

czytaj więcej

Kupując sprzęt, jakim jest deska snowboardowa, warto jest mieć choćby podstawowe pojęcie, na temat wykorzystanych przy ich budowie materiałów i technologii konstrukcyjnych. Stąd szybka lekcja podstawowych zagadnień.

Rodzaj rdzenia:

• Rdzeń piankowy, to rozwiązanie wykorzystywane w słabym, tanim sprzęcie, coraz częściej występuje już tylko w deskach

czytaj więcej