Kontakt +48 509 310 603 +48 22 728 86 72  
Pn - Pt: 11:00 - 19:00 Sob: 11:00 - 19:00

Snowboard K2

Wybór odpowiedniej deski snowboardowej, jest gwarancją nie tylko powodzenia w procesie nauczania jazdy na snowboardzie, ale także możliwości osiągnięcia kolejnego stopnia swoich umiejętności. Jeśli mowa o desce snowboardowej najlepszej jakości to z pewnością chodzi o sprzęt marki K2. Ta znana już na całym świecie marka oferująca sprzęt zarówno narciarski jak i snowboardowy, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Do wykonania sprzętów tej marki, wykorzystuje się tylko materiały najwyższej jakości, zapewniające maksimum zarówno bezpieczeństwa podczas jazdy jak i komfortu.

K2
czytaj więcej
Użytkownik
Długość
Płeć
-44%
Użytkownik:
Średnio zaawansowany; Średnio zaawansowana
Płeć:
Kobieta; Mężczyzna
Sezon:
2016/2017
Dostępność:
Towar dostępny w magazynie
Gwarancja:
2 lata

Dostępne długości: 147cm
Snowboard K2 STANDARD
1349 zł 750.00 zł

Miłośników jazdy na jednej desce nie brakuje, jedni zakochują się w tym sporcie od pierwszego wejrzenia, a inni dojrzewają do tego, jeżdżąc na tradycyjnych nartach. Niezależnie od tego, jakie ma się doświadczenie, warto mieć wiedze a temat snowboardu, zanim zacznie się kompletować sprzęt do uprawiania tej dyscypliny. Dlatego właśnie, zanim uda się do sklepu na zakupy, warto dowiedzieć się jak taki

czytaj więcej

Wierzę w to, że ludzie wyjeżdżający na rekreacyjny urlop, na narty czy deskę snowboardową, są tym typem, który raczej zdaje sobie sprawę z warunków na stokach, głównie zimą i nie biorą ze sobą butów na obcasie czy cieniutkich, „sweet” kurteczek, żeby wyglądać jak gwiazda. W górach jest:

A) Zimno,

B)

czytaj więcej

Kupując sprzęt, jakim jest deska snowboardowa, warto jest mieć choćby podstawowe pojęcie, na temat wykorzystanych przy ich budowie materiałów i technologii konstrukcyjnych. Stąd szybka lekcja podstawowych zagadnień.

Rodzaj rdzenia:

• Rdzeń piankowy, to rozwiązanie wykorzystywane w słabym, tanim sprzęcie, coraz częściej występuje już tylko w deskach

czytaj więcej