KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Użytkownik
Rozmiar
Płeć
Rozmiar
Cena

Buty narciarskie ROSSIGNOL

Buty narciarskie ROSSIGNOL

Rossignol to znana niemal każdemu francuska marka, która oferuje klientom sprzęt narciarski najlepszej jakości. Ponad stuletnie doświadczenie (firma działa od 1907 roku) przekłada się na projektowanie i produkcję wyposażenia charakteryzującego się doskonałymi parametrami technicznymi.

W sklepie STAR-sport znajdziesz ogromny wybór najnowszych modeli Rossignol, m. in.: Hero, Alltrack, Allspeed, Track, Speed, Alias, Pure i wiele innych, przeznaczonych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników jazdy na nartach. Rossignol to nie tylko doskonała jakość wykonania, ale również zastosowanie najnowszej techniki do analizy ruchu stopy narciarza, co zapewnia maksymalną stabilność podczas zjazdów na stokach. Przygotowując się do nadchodzącego sezonu warto przyjrzeć się bliżej propozycjom marki i znaleźć wśród jej wyrobów produkty idealnie dopasowane do możliwości i oczekiwań.

Rossignol – buty narciarskie dla mężczyzn

W naszej ofercie butów narciarskich Rossignol dla mężczyzn znajdziesz modele w różnych cenach, przystosowane do wielu stylów jazdy oraz każdego typu podłoża. Zaawansowani narciarze z pewnością zainteresują się butami AllSpeed PRO 100, które można wykorzystywać w wielu technikach jazdy. Obuwie tej kategorii nadaje się do pokonywania tras na lodzie czy w głębokim śniegu, zapewniając pewne utrzymanie stopy i maksymalny poziom wygody. Model Rossignol Alltrack 90 jest już natomiast wyposażeniem, które sprawdzi się na niemal dowolnym terenie. W cholewce tego modelu producent zastosował funkcję odblokowania kąta sztywnego nachylenia, co zapewnia pełną swobodę poruszania się.

Damskie i juniorskie buty narciarskie Rossignol

Damskie buty narciarskie marki Rossignol to połączenie idealnego dopasowania i lekkiej konstrukcji z niepowtarzalnym, stylowym designem o ponadczasowym charakterze. Dla zaawansowanych zawodniczek, które poszukują sprzętu przystosowanego do jazdy na trasach już przygotowanych polecamy model Rossignol Pure Pro 90 z wyjątkowo lekką skorupą i regulowanym flexem. Buty wewnętrzne wykonane zostały z oddychających surowców z domieszką wełny merino, co podnosi komfort stopy i pozwala w poprawny sposób regulować poziom wilgotności.

Dla kobiet, które jeżdżą od niedawna i planują zakup butów narciarskich w przystępnej cenie marka Rossignol przygotowała obuwie Alltrack 70 Women i Pure Comfort 60, które zapewniają dopasowanie do każdej kobiecej stopy. Model Alltrack dostosowany jest do stopy o średniej szerokości wynoszącej 102 milimetry, natomiast Pure Comfort do szerokości 104 milimetrów (co jest odczuwalne także w strefie palców, którym zapewniono odpowiednią przestrzeń do swobodnego ułożenia się). Są to też modele dość lekkie, a przy tym zapewniające ochronę przed kontuzjami.

Wśród modeli juniorskich polecić możemy z pewnością buty Rossignol Fun Girl J3, które ułatwią początkującym dziewczynkom naukę jazdy na nartach. Zaletą tego obuwia jest konstrukcja oparta na technologii Sensor Inside, dzięki której dziecko może łatwiej przyjąć i utrzymać prawidłową pozycję ciała. System ten zapobiega także nadmiernemu obciążaniu stopy, co niweluje uczucie zmęczenia.
 

Polecane artykuły