KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Użytkownik
Rozmiar
Płeć
Rozmiar
Cena

Buty narciarskie ROSSIGNOL

Buty narciarskie ROSSIGNOL

Rossignol to znana niemal każdemu francuska marka, która oferuje klientom sprzęt narciarski najlepszej jakości. Ponad stuletnie doświadczenie (firma działa od 1907 roku) przekłada się na projektowanie i produkcję wyposażenia charakteryzującego się doskonałymi parametrami technicznymi.

W sklepie STAR-sport znajdziesz ogromny wybór najnowszych modeli Rossignol, m. in.: Hero, Hi-Speed, Speed, Pure, Alltrack i wiele innych, przeznaczonych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników jazdy na nartach. Rossignol to nie tylko doskonała jakość wykonania, ale również zastosowanie najnowszej techniki do analizy ruchu stopy narciarza, co zapewnia maksymalną stabilność podczas zjazdów na stokach. Przygotowując się do nadchodzącego sezonu warto przyjrzeć się bliżej propozycjom marki i znaleźć wśród jej wyrobów produkty idealnie dopasowane do możliwości i oczekiwań.

Rossignol – buty narciarskie dla mężczyzn

W naszej ofercie butów narciarskich Rossignol dla mężczyzn znajdziesz modele w różnych cenach, przystosowane do wielu stylów jazdy oraz każdego typu podłoża. Zaawansowani narciarze z pewnością zainteresują się butami Hi-Speed Pro 110, które można wykorzystywać w wielu technikach jazdy. Obuwie tej kategorii nadaje się do pokonywania tras na lodzie czy w głębokim śniegu, zapewniając pewne utrzymanie stopy i maksymalny poziom wygody. Model Hi-Speed 100 jest już natomiast wyposażeniem, które sprawdzi się na niemal dowolnym terenie. W cholewce tego modelu producent zastosował funkcję odblokowania kąta sztywnego nachylenia, co zapewnia pełną swobodę poruszania się.

Damskie i juniorskie buty narciarskie Rossignol

Damskie buty narciarskie marki Rossignol to połączenie idealnego dopasowania i lekkiej konstrukcji z niepowtarzalnym, stylowym designem o ponadczasowym charakterze. Dla zaawansowanych zawodniczek, które poszukują sprzętu przystosowanego do jazdy na trasach już przygotowanych polecamy model Rossignol Pure Pro 80 z wyjątkowo lekką skorupą i regulowanym flexem. Buty wewnętrzne wykonane zostały z oddychających surowców z domieszką wełny merino, co podnosi komfort stopy i pozwala w poprawny sposób regulować poziom wilgotności.

Dla kobiet, które jeżdżą od niedawna i planują zakup butów narciarskich w przystępnej cenie marka Rossignol przygotowała buty narciarskie Alltrack 70 W i Kiara 60, które zapewniają dopasowanie do każdej kobiecej stopy. Model Alltrack dostosowany jest do stopy o średniej szerokości wynoszącej 102 milimetry, natomiast Pure Comfort do szerokości 104 milimetrów (co jest odczuwalne także w strefie palców, którym zapewniono odpowiednią przestrzeń do swobodnego ułożenia się). Są to też modele dość lekkie, a przy tym zapewniające ochronę przed kontuzjami.  

Polecane artykuły