KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00

KERMA

KERMA

KERMA to marka z ponad 50-letnią tradycją. Od prawie stulecia opracowuje najlepszej jakości kijki narciarskie dostosowane do potrzeb różnego typu sportowców. Ich produkty obejmują szeroki zakres technologiczny. Od kijków do wyścigów, przez All-Mountain, freeride i kije dla kobiet. 

Firma stawia na ciągłe innowacje. W latach 2018-2019 KERMA wprowadziła nową przyczepność „Safety” dla optymalnej i bezpiecznej jazdy na nartach. Oprócz tego, marka jest pomysłodawcą paska bezpieczeństwa na nadgarstek.

KERMA - OPINIE
Producenci Kerma stawiają na kilka ważnych wartości, które charakteryzują ich produkty. Dzięki nim, firma została doceniona przez narciarzy na całym świecie. A są to:

  • precyzja - stosowanie innowacyjnych technologii pozwala na dokładne zaprojektowanie i wytworzenie produktów, co przekłada się na bezpieczeństwo i wytrzymałość, 
  • komfort - wygoda narciarza to przede wszystkim większa satysfakcja z uprawianych sportów,
  • wydajność - każdy produkt Kerma charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i elastycznością w użytkowaniu; zapewnia ekscytującą zabawę na wiele lat. 

W STAR-sport stawiamy tylko na dobre i wysokiej jakości produkty. Sprawdź, jakie akcesoria firmy Kerma przygotowaliśmy w naszym sklepie.