KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Długość
Płeć
Rozmiar
Cena

Kije narciarskie ROSSIGNOL

Kije narciarskie ROSSIGNOL

Kije narciarskie są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego narciarza. Niezależnie od poziomu zaawansowania danej osoby, warto wyposażyć się w jakościowe kijki, które zagwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Nie bez znaczenia jest także wytrzymałość kijów narciarskich - po ich zakupie powinny wystarczyć na wiele sezonów. 

ROSSIGNOL jest uznanym producentem sprzętu narciarskiego, a w swojej ofercie ma także wiele akcesoriów przydatnych na stoku i poza nim. Ta francuska marka posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia, które przekłada się także na doskonałą jakość kijów narciarskich ROSSIGNOL.

Dlaczego warto wybrać markowe kije narciarskie?

Znane marki to nie tylko rozpoznawalne logo, które już na pierwszy rzut oka zwraca na siebie uwagę. Decydując się na wybór markowych kijów narciarskich ROSSIGNOL możesz mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości. Niezależnie od konkretnego modelu kijów narciarskich lub innego sprzętu wykorzystywanego w sportach zimowych, znany producent jest gwarancją satysfakcji użytkownika i bezproblemowej eksploatacji.

Nie bez znaczenia jest tutaj doświadczenie, które posiada duża marka. Rossignol sprzedaje sprzęt narciarski od ponad stu lat i zatrudnia kilkuset wykwalifikowanych pracowników. Ma to bezpośrednie przełożenie nie tylko na wytwarzanie produktów, które są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów, ale także posiadają najnowsze technologie.

Precyzyjnie wykonane kije narciarskie ROSSIGNOL pozwalają na czerpanie przyjemności z jazdy

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu kijków narciarskich ROSSIGNOL z najlepszych materiałów, a także przemyślanej konstrukcji, radość z jazdy po stoku jest jeszcze większa. Niezawodne kije narciarskie sprawdzają się w niemal każdych warunkach, są przy tym niezwykle wygodne. 

Model ROSSIGNOL TACTIC jest niezwykle lekkim (niecałe 250g wagi!) kijem narciarskim, który świetnie sprawdza się nawet podczas agresywnej jazdy. Jest niezwykle wytrzymały dzięki konstrukcji z aluminium.

Dla kobiet francuski producent zaprojektował świetnie wyglądające kije ROSSIGNOL ELECTRA, które spełniają wszystkie oczekiwania narciarek. To ważące jedynie 220g kije, które cechuje dobra wytrzymałośćuniwersalność - można ich użyć w wielu stylach jazdy po przygotowanym stoku oraz poza nim.

Jak dobrać kijki narciarskie do wzrostu narciarza?

Niezależnie od modelu, a także tego czy są to kije dla kobiet, unisex, czy dla mężczyzn, kijki narciarskie ROSSIGNOL występują w wielu rozmiarach. W celu zapewnienia jak najlepszych wrażeń z jazdy, a także wygody i bezpieczeństwa, warto dobrze dopasować długość kijków. ROSSIGNOL posiada rozmiary różniące się od siebie o 5 centymetrów, co pozwala niemal idealnie dobrać właściwy.

Aby sprawdzić, czy kij jest odpowiedniej długości, wystarczy złapać go do góry nogami (rączką do ziemi) i oprzeć prostopadle o ziemię. Trzymając dłonią za talerzyk (zwany też śnieżynką) i opierając rękojeść o podłogę, łokieć powinien być zgięty pod kątem prostym.  To oznacza właściwe dopasowanie - odpowiednia długość kijka narciarskiego ROSSIGNOL. W razie wątpliwości, warto skontaktować się z obsługą sklepu STAR-SPORT, która chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu. Pracownicy naszego sklepu internetowego pomogą także w wyborze najlepszego modelu kijków narciarskich do potrzeb danej osoby.

Polecane artykuły