KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: RBG2050
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty ROSSIGNOL ALLSPEED PRO 120

Buty ROSSIGNOL ALLSPEED PRO 120
Produkt niedostępny
1000.00
1700.00zł (Taniej o 41%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie ROSSIGNOL ALLSPEED PRO 120 są z grupy All Mountain, idealnie dopasują się do każdej stopu.

Umożliwia ALLSPEED PRO 120 nie tylko nowoczesna technologia i wysoka jakość wykonania, ale przede wszystkim odpowiednia konstrukcja. To właśnie dzięki niej zapięcia można regulować i dopasowywać kształt buta do wielkości stopy i łydki. Nie bez znaczenia jest jednak technologia wykorzystana do tworzenia butów narciarskich. W tym przypadku jest to technologia SENSOR BLADE, dzięki której but jest lżejszy, a jednocześnie bardziej wytrzymały. Możliwe jest to przede wszystkim dlatego, że ta technologia eliminuje nadmierną ilość powłok, z których się składa konstrukcja buta. Jednocześnie technologia SENSOR BLADE zapewnia usztywnienie wszystkich zgięć i przegubów. Dzięki temu noga w bucie jest w pełni bezpieczna. Co więcej, to właśnie dzięki tej konstrukcji but jest asymetryczne, co pozwala na lepsze przekazywanie energii.

Atutem butów ROSSIGNOL ALLSPEED PRO 120 jest także ciekawe wzornictwo.

f s

Użytkownik : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain
Technologie : Sensor Blade, Forefoot, Thinsulate Platinum, Flex Adjustment
Skorupa : Polyether
But wewnętrzny : Custom Optisensor T1, EVA/Flexalon Soft
Klamry : 4 Macro - 100% Alu
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
SENSOR BLADE
SENSOR BLADE

Technologia wykorzystująca szeroką wkładkę wewnątrz buta, o punktach podparcia idealnie dopasowujących się do kształtu stopy. Nadaje to komfort użytkowania, doskonałą precyzję jazdy oraz pozwala na w pełni zadowalające przekazywanie mocy.

THINSULATE INSULATION
THINSULATE INSULATION

Innowacyjny materiał, przypominający nieco w swoich właściwościach popularny polar. Doskonale absorbuje wilgoć, nie zmniejszając właściwości cieplnych. Zatrzymuje powietrze, odbijając ciepło promieniujące od ciała. Niezwykle cienki, nadający maksymalny komfort użytkowania.

CUSTOM OPTISENSOR
CUSTOM OPTISENSOR

Konstrukcja buta wewnętrznego polegająca na zastosowaniu różnego rodzaju materiałów, charakteryzujących się różną gęstością. Dzięki temu powstała wkładka idealnie dopasowująca się do kształtu stopy. Zapewnia komfort i swobodę ruchu, dzięki odpowiednim sztywnościom w newralgicznych miejscach. Daje to możliwość wygody, jak i dobrych osiągów.

CUSTOM LINER
CUSTOM LINER

Technologia budowy buta w oparciu o specjalne wkładki dopasowujące się idealnie do kształtu stopy. Wykorzystuje ona najważniejsze założenia, takie jak usztywnienie okolic piety dla precyzji jazdy i zmiękczenie elementów w okolicy śródstopia. Całość to anatomiczne dopasowanie, komfort cieplny, wygoda i oczywiście osiągi.

DIAGONAL BUCKLES
DIAGONAL BUCKLES

Jak sama nazwa wskazuje, w bucie zastosowano innowacyjne, diagonalne klamry, które jeszcze lepiej odgrywają swoją rolę, jaką jest spinanie i trzymanie. Pozwalają one też na dużo łatwiejsze zdejmowanie i zakładanie buta oraz przesuwają stopę ku tyłowi, zapewniając lepsze trzymanie pięty.

FLEX ADJUSTMENT
FLEX ADJUSTMENT

Pozwala na większy zakres elastyczności, dostosowując moc, wydajność i komfort dzięki prostej regulacji w tylnej części cholewy buta.

Polecamy
BLOG