KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: 20148200 869
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty narciarskie TECNICA MACH1 W LV 95 2019

Buty narciarskie TECNICA MACH1 W LV 95 2019
Produkt niedostępny
1299.00
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

TECNICA MACH1 W LV 95 to buty narciarskie, gdzie producent zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal wykonania i ciekawy desing, który wpisuje się w obowiązujące trendy. Wydają się stworzone dla narciarek, które cały czas jeszcze szlifują swoje umiejętności. Wysokiej jakości flex 95 sprawia, że nawet drobne potknięcia na stoku nie stanowią problemu, a wykonywanie nawet skomplikowanych manewrów jest jak najbardziej możliwe. Producent zadbał o komfort i stabilność użytkowania. Technologia C.A.S Shell sprawia, że but idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu stopy, co zapewnia mocne trzymanie gwarantujące lepszy komfort jazdy. C.A.S to rozwiązanie, które doceniają wszyscy miłośnicy szaleństwa na białym puchu umożliwiające pełną kontrolę nad zjazdami. Uniwersalna kolorystyka dobrze komponuje się z każdym rodzajem nart.
FLEX: 95 s l

Użytkownik : Średnio zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : High Performance Women
Technologie : C.A.S.: Liner, Shell & Cuff Adapt, Quick Instep
Skorupa : Polyester (quick instep)
But wewnętrzny : Polyolefine
Język : C.A.S., W Ultrafit PRO, Celliant, Termoforming Collar
Podeszwa : ISO 5355
Klamry : 4 Micro Alu Lift Lock
Canting : Double oversize
Pasek : 35mm
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
QUICK INSTEP
QUICK INSTEP

Technologia wtrysku tworząca wewnętrzną cześć cholewki buta, pozwalająca na formowanie materiału o różnej gęstości. Uzyskany w ten sposób materiał pozwala na łatwe zdejmowanie i zakładanie buta, szczególnie w niskich temperaturach.

  i

WKŁADKA C.A.S.
WKŁADKA C.A.S.

Technologia formowania buta wewnętrznego, za pomocą dwóch warstw materiału. Sztywna powłoka wykorzystywana jest w warstwie zewnętrznej, natomiast wewnątrz stosuje się miękki materiał. Przy odpowiedniej temperaturze zgrzania, buty oferują komfort, jak i idealne dopasowanie do stopy.

  c

SKORUPA C.A.S.
SKORUPA C.A.S.

Konstrukcja buta oparta na połączeniu podczas procesu produkcji, materiałów w taki sposób, aby była ona całkowicie formowalna. But wewnętrzny jest dopasowany anatomicznie, zapewniając większą czułość i zmniejszając powstałe w czasie jazdy straty w przekazywaniu energii.

  c

LIFT LOOK
LIFT LOOK

Innowacyjny mechanizm utrzymuje klamrę z dala od skorupy buta. Przesunięcie dźwigni uwalnia klamrę, gdy jesteś gotowy do zapięcia i dopasowania buta. Dzięki temu można cieszyć się wygodą oraz bezproblemowemu, szybkiemu zakładaniu obuwia przed wyjściem na stok.

WOMEN 2 WOMEN
WOMEN 2 WOMEN

Konstrukcja, materiały, design oraz inne elementy, wszystko stworzone dla kobiet i przy ich pomocy.

BLOG