KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: RKIH202
Dostępność: Produkt niedostępny

Kask ROSSIGNOL ALLSPEED VISOR IMPACTS PHOTOCHROMIC black

Kask ROSSIGNOL ALLSPEED VISOR IMPACTS PHOTOCHROMIC black
Produkt niedostępny
900.00
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Kask ROSSIGNOL ALLSPEED VISOR IMPACTS PHOTOCHROMIC black  przygotowany jest dla mężczyzn, którzy cenią sobie jednocześnie komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo. Konstrukcja powstała z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki temu skutecznie chroni przed urazami newralgiczne miejsca. Do tego całość wykonana jest w takiej formie, by narciarz miał doskonałą widoczność w każdych warunkach pogodowych. Do konstrukcji wykorzystana została technologia IMPACTS, która stanowi niezwykle twardą podstawę i tym samym skuteczną ochronę dla głowy. Wpływ na to ma połączenie, które tu wykorzystano, a mianowicie zespolenie twardej skorupy z tradycyjną pianką EPP. Dodatkowo kask wyposażony został w zintegrowany wizjer, który jest jego wbudowaną częścią. To właśnie ten element sprawia, że widoczność jest zawsze na najwyższym poziomie. Dodatkowo ten punkt konstrukcji odpowiedzialny jest również za skuteczną ochronę oczu i wzorku. Kask wyposażony jest w system regulacji Dial R-Fit, który ułatwia jego dopasowanie do wielkości i kształtu głowy.
Waga 680g
Płeć : Mężczyzna
Waga : 680g
Normy : CE EN1077
Technologie : Impacts, ABS, Fildlock, EPP, 3D Earpads, Lucra & Mesh, Removable and Washable
Szyba : All weather S1 to S3
Wentylacja : Adjustable
Kurier GLS od 25 zł
EPP MULTI-IMPACT
EPP MULTI-IMPACT

Technologia oferująca wyściółkę pianką, która zapamiętuje kształt głowy. Dzięki temu, po jednorazowym założeniu kasku, zostaje on zoptymalizowany do naszych potrzeb. Po dostosowaniu pianka w pełni chroni i absorbuje wstrząsy. To wszystko bez kompromisu pomiędzy wygodą a bezpieczeństwem.

BLOG