KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: AALFAD19
Dostępność: Produkt niedostępny

ELAN SL FUSION X + EMX 11.0 GW FUSION X

ELAN SL FUSION X + EMX 11.0 GW FUSION X
Produkt niedostępny
1650.00
2849.00zł (Taniej o 42%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN SL FUSION z wiązaniami  EMX 11.0 GW FUSION X przeznaczone do jazdy krótkim skrętem.

Narty ELAN SL FUSION przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, a nawet ekspertów. Bez problemu sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych, na każdym stoku, idealnie nadające się do jazdy slalomowej, a cena przystępna. Ten model charakteryzuje się drewnianym rdzeniem. Pozwala na perfekcyjną jazdę z ześlizgu. Doskonałe trzymanie krawędzi i sportowy charakter zapewnia technologia PST Sidewall. Dobra stabilność, odpowiednie trzymanie krawędzi oraz dobre odbicie sprawiają, iż narty te nadają pewność ciebie.

Świetnie sprawdzają się podczas jazdy na krawędziach i zapewniają dużą stabilność, szczególnie przy bardzo dużych prędkościach. Jest to najnowocześniejsza konstrukcja nart, gwarantująca najlepsze prowadzenie.

Technologia nart ELAN SL FUSION:

Arrow Technology - to zastosowanie umieszczonych na odcinku pod butem płyt wykonanych z włókna węglowego połączonych z warstwą tytanalu. Obie warstwy współpracują w sposób harmonijny oferując dynamikę, szybkość reakcji i precyzję wykonania skrętów.

RST Sidewall — dzięki niej szybka jazda na krawędziach jest niezwykle płynna i stabilna,

Mono Ti — blacha wykonana z titanalu wzmacnia drewniany rdzeń narty. Konstrukcja wpływa na sztywność, trwałość i precyzyjność nart,

Systemy wiązań Fusion — w pełni zintegrowane z nartami, dzięki nim sztywność pod stopą została w pełni wyeliminowana.

Rekomendowana długość: wzrost minus 5 - 15 cm. 

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : Race Precision
Teren : Przygotowany
Rocker : Arrow Rocker
Technologie : Arrow Technology, RST Sidewall, Mono Ti, Nano Tech running base
System : Fusion X + Arrow Plate (płyta)
Rdzeń : Response Frame Woodcore
Wiązania : EMX 11.0 GW Fusion X blk/grn
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
160 120-68-103 12,0
165 121-68-104 12,8
170 122-69-105 13,5
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
28.11.2020
Pandemia koronowirusa to dla narciarzy bardzo ciężki czas. Miłośnicy narciarstwa przynajmniej raz w roku wybierają się w miejsca, gdzie w spokoju mogą oddać się swojej pasji
Czytaj dalej
10.10.2020
Marka Elan obecna jest na rynku od wielu lat, zapewniając swoim klientom sprzęt najwyższej jakości. Niezwykłą popularność słoweńska firma zyskała dzięki legendarnemu skoczkowi narciarskiemu z Wisły – Adamowi Małyszowi.
Czytaj dalej
KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

RESPONSE FRAME WOODCORE
RESPONSE FRAME WOODCORE

Zastosowane na całej długości narty laminowane drewno, charakteryzujące się połączeniem miękkiego rodzaju drewna wewnątrz i twardego drewna na zewnątrz. Pomaga to w stabilności sprzętu, jak i ułatwia przekaz energii narciarza.

WZMOCNIENIE MONO TI
WZMOCNIENIE MONO TI

Konstrukcja wzmacniająca drewniany rdzeń narty, pojedynczą blachą wykonaną z Titanalu. Wspomaga to zarówno sztywność i trwałość sprzętu, jak i jest rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną reakcję.

SYSTEM FUSION
SYSTEM FUSION

System wiązań w pełni zintegrowany z nartami, dzięki czemu nie powoduje sztywności pod stopą. W rozwiązaniu tym energia przekazywana jest bezpośrednio do wnętrza narty. Pozwala to na jeszcze bardziej harmonijne skręty, pełne precyzji i kontroli, jak i ułatwia trzymanie krawędzi.

  f

TECHNOLOGIA NANOTECH
TECHNOLOGIA NANOTECH

Znakomite właściwości ślizgowe. Dzięki węglowym nanocząsteczkom, to szybsze narty o mniejszym tarciu.

ARROW TECHNOLOGY
ARROW TECHNOLOGY

Arrow technology to płyty wykonane z włókna węglowego, które umieszczone są w strategicznych miejscach. Znajdują się na odcinku narty pod butem, a co więcej połączone są z wierzchnią warstwą tytanu, co sprawia, że obie te warstwy idealnie ze sobą współgrają. W ten sposób dając nartom większą dynamikę, szybkość, a przede wszystkim większą precyzje przy wykonywaniu skrętów i innych manewrów. Lepsze i szybsze przekazywanie energii możliwe jest dzięki odpowiednio wyprofilowanej narcie. Elementy wykonane z włókna węglowego są delikatnie wygięte w łuk, co lepiej przekazuje moc na całej powierzchni narty.

                                                     a

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG