KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: ABIGBN19
Dostępność: Produkt niedostępny

Narty ELAN AMPHIBIO 16 Ti FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X black/green

Narty ELAN AMPHIBIO 16 Ti FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X black/green
Produkt niedostępny
1600.00
2599.00zł (Taniej o 38%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN AMPHIBIO 16 Ti FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X kolor black/green przede wszystkim przygotowane są dla tych narciarzy, którzy preferują zjazdy na zmiennych trasach i nie tylko.

Wpływ na jakość i komfort jazdy na nartach AMPHIBIO 16 Ti FUSION X ma przede wszystkim technologia, która jest w tym przypadku wykorzystana, jaka również specyficzna geometria. Dzięki temu na tych nartach można doskonale manewrować przy skrętach na trasie lub na torze slalomowym. Jeśli chodzi o technologię, to w tym wypadku wykorzystana została technologia Amphibio TruLine oparta jest na asymetrycznej konstrukcji i na wykorzystaniu specjalnego materiału, który rozmieszczony jest wzdłuż krawędzi nart. Po wewnętrznej stronie nart materiał rozmieszczony jest nad całą krawędzią, co przekłada się na większą stabilność i dynamikę skrętów. Nie bez znaczenia jest również technologia NANO TECH, która zapewnia nartom odpowiedni poślizg, niezależnie od sytuacji. Przede wszystkim profil Amphibio wpływa na poprawę osiągów, a także na większą moc, którą osiąga się w czasie jazdy. Natomiast technologia NANO TECH zapewnia mniejsze tarcie i lepszy poślizg, a to dlatego, że ma nanocząsteczki węglowe.

ELAN AMPHIBIO 16 Ti FUSION to narty, które nie pozostawiają nic do życzenia.

WYRÓŻNIENIA:

g s  

Użytkownicy : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain Amphibio
Teren : Zmienny, przygotowane trasy
Rocker : Amphibio
Technologie : TruLine Technology, RST Sidewall, Mono Ti, Nano Tech running Base
System : Fusion X
Rdzeń : Laminated Woodcore
Wiązania : EMX 12.0 GW Fusion X blk/grn
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
166 121-73-104 14,5
172 121-73-104 15,7
178 121-73-104 17,0
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
10.02.2018
Słoweńska firm Elan, jeden z liderów rynku narciarskiego, w czasie ostatnich sezonów nieco wycofał się z Polskiego rynku. Ale jak widać, to jeszcze nic nie znaczyło. Elan ponownie atakuje i pokazuje, że jeszcze nie powiedział ostatniego zdania. Sprzęt od Elan otrzymał nawet dwie nagrody ISPO Award na tegorocznych targach w Monachium.
Czytaj dalej
AMPHIBIO PROFIL
AMPHIBIO PROFIL

Narty z pełnym camberem i rockerem w jednej narcie - zalety unikalnego profilu Amphibio. Nie można zamienić narty prawej od lewej.

KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

WZMOCNIENIE MONO TI
WZMOCNIENIE MONO TI

Konstrukcja wzmacniająca drewniany rdzeń narty, pojedynczą blachą wykonaną z Titanalu. Wspomaga to zarówno sztywność i trwałość sprzętu, jak i jest rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną reakcję.

LAMINATED WOODCORE
LAMINATED WOODCORE

Technologia oparta o zastosowanie drewnianego, laminowanego rdzenia, wypełniającego całą długość narty. Tworzony jest indywidualnie, pod każdy rodzaj nart i ich zastosowanie. Nadaje sprzętowi trwałości i wytrzymałości, przy okazji pozwalając na niezakłócane przekazywanie energii do krawędzi. Wzmacnia ich czułość na bodźce pochodzące od użytkownika.

  l

TECHNOLOGIA NANOTECH
TECHNOLOGIA NANOTECH

Znakomite właściwości ślizgowe. Dzięki węglowym nanocząsteczkom, to szybsze narty o mniejszym tarciu.

AMPHIBIO TRULINE
AMPHIBIO TRULINE

Technologia Amphibio Truline to optymalny rozkład siły wzdłuż krawędzi, od dziobów po piętki.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
Nasi klienci wybrali także
BLOG