KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: ACAGAD20
Dostępność: Produkt niedostępny

Narty ELAN SPEED MAGIC PS + ELX 11.0 GW Shift 2021

Narty ELAN SPEED MAGIC PS + ELX 11.0 GW Shift 2021
Produkt niedostępny
1650.00
2699.00zł (Taniej o 39%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN SPEED MAGIC Power Shift z wiązaniami ELX 11.0 SHIFT GW to atrakcyjny sprzęt carvingowy dla pań i piekielnie dobra jazda.

Narty SPEED MAGIC idealnie sprawdzają się na gładkich, przygotowanych stokach. Narty ELAN to synonim wysokiej jakości i niezawodności nawet podczas najbardziej efektownych zjazdów.

Technologia nart ELAN SPEED MAGIC:

Wpływ na jakość użytkowania ma przede wszystkim technologia Arrow, która jest nowością. Dzięki niej narty mają warstwę titanalu, który przyczynia się do tego, że cała powierzchnia narty jest idealnie równo dociśnięta do powierzchni trasy narciarskiej. W ten sposób dając nartom większą dynamikę, szybkość, a przede wszystkim większą precyzje przy wykonywaniu skrętów i innych manewrów. Lepsze i szybsze przekazywanie energii możliwe jest dzięki odpowiednio wyprofilowanej narcie.  Narty wyposażone są w drewniany rdzeń Response Frame Woodcore, dzięki któremu dynamika jazdy jest znacznie lepsza, co wpływa również na prowadzenie i manewry. Wpływ na to ma również konstrukcja narty.  

Narty ELAN SPEED MAGIC zostały obsypane nagrodami i wyróżnieniami. Są fantastyczne!

s
 

WYRÓŻNIENIA:

l

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : W Studio All Mountain
Teren : Przygotowane trasy
Rocker : Arrow Rocker
Technologie : Arrow Technology, RST Sidewall, Mono Ti
System : Power Shift+ Arrow Plate
Rdzeń : Response Frame Woodcore
Wiązania : ELX 11.0 SHIFT GW blk
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
145 115-65-97 10,5
150 117-67-100 10,5
155 119-68-102 11,0
160 120-68-103 12,0
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

RESPONSE FRAME WOODCORE
RESPONSE FRAME WOODCORE

Zastosowane na całej długości narty laminowane drewno, charakteryzujące się połączeniem miękkiego rodzaju drewna wewnątrz i twardego drewna na zewnątrz. Pomaga to w stabilności sprzętu, jak i ułatwia przekaz energii narciarza.

WZMOCNIENIE MONO TI
WZMOCNIENIE MONO TI

Konstrukcja wzmacniająca drewniany rdzeń narty, pojedynczą blachą wykonaną z Titanalu. Wspomaga to zarówno sztywność i trwałość sprzętu, jak i jest rozwiązaniem pozwalającym na precyzyjną reakcję.

ARROW TECHNOLOGY
ARROW TECHNOLOGY

Arrow technology to płyty wykonane z włókna węglowego, które umieszczone są w strategicznych miejscach. Znajdują się na odcinku narty pod butem, a co więcej połączone są z wierzchnią warstwą tytanu, co sprawia, że obie te warstwy idealnie ze sobą współgrają. W ten sposób dając nartom większą dynamikę, szybkość, a przede wszystkim większą precyzje przy wykonywaniu skrętów i innych manewrów. Lepsze i szybsze przekazywanie energii możliwe jest dzięki odpowiednio wyprofilowanej narcie. Elementy wykonane z włókna węglowego są delikatnie wygięte w łuk, co lepiej przekazuje moc na całej powierzchni narty.

                                                     a

W STUDIO
W STUDIO

Wspólny projekt damskich nart. Projekt mający na celu znalezienie rozwiązań, dzięki którym na śniegu będziemy bawić się w najlepsze!

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG