KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: LBJ6000
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty LANGE LX 120 deep blue/yellow

Buty LANGE LX 120 deep blue/yellow
Produkt niedostępny
990.00
1700.00zł (Taniej o 42%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603
Najniższa cena z 30 dni: 990.00

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE LX 120 przygotowane są dla wymagających narciarzy, którzy jednocześnie cenią sobie komfort i wygodę, a także swobodne wykonywanie manewrów.

Konstrukcja butów LANGE LX 120 przygotowana jest w taki sposób, by bez najmniejszego problemu zmieściła się w niej szeroka stopa, ponieważ produkt ma 102 mm szerokości. W konstrukcji wykorzystana została technologia DUAL CORE, dzięki której skorupa butów powstała z różnych materiałów. W ten sposób pozwala na lepsze sprężania i rozprężania, co przekłada się na większy przekaz energii. Natomiast technologia DUAL 3D LINER PRO sprawia, że buty mają w dwóch miejscach wzmocnienie konstrukcji za pomocą pianki. Dzięki temu lepiej chronione są newralgiczne miejsca nogi, a jednocześnie daje to większą swobodę w wykonywaniu manewrów. Nie bez znaczenia będzie także technologia EASY ENTRY INSERT, która wpływa na konstrukcję butów. To ona pozwala na szybsze i sprawniejsze zakładanie i zdejmowanie butów narciarskich. Dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji buty LX 120 dokładnie dopasowuje się do kształtu stopy, co pozwala na jej lepszą ochronę.

Całość dopełnia oryginalny design oraz niezwykle atrakcyjna cena, obok której nie można przejść obojętnie.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

f s

Użytkownik : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain
Technologie : Dual Core, Easy Entry Insert, Customizable
Skorupa : Polyurethane
But wewnętrzny : Polyolefin
Język : Dual 3D Liner Pro
Podeszwa : Max Grip Alpine Soles, Gripwalk Compatible
Klamry : Alu Race
Canting : External Screw Canting
Pasek : 40mm
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
DUAL 3D LINER PRO
DUAL 3D LINER PRO

DUAL 3D LINER PRO to technologia, które przede wszystkim pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie butów narciarskich do nogi narciarza. Możliwe jest to dzięki dwóm elementem wykonanym z pianki. Znajdują się one w wewnętrznej części skorupy, jedna na wysokości języka, a druga w okolicach kostki. W ten sposób nie tylko chroni stopę, ale i pozwala na lepsze i mocniejsze przekazywanie energii z buta na nartę. Dzięki tej technologii konstrukcja butów narciarskich daje większą precyzję w wykonywaniu ruchów.

MAX GRIP ALPINE SOLES
MAX GRIP ALPINE SOLES

MAX GRIP ALPINE SOLES to technologia, która zapewnia butom narciarskim lepszą przyczepność, a jednocześnie wygodę w użytkowaniu. Dzięki niej konstrukcja w miejscu palców i pięty została odpowiednio przygotowana do wygodnego, nawet wielogodzinnego, chodzenia. Co więcej, tak przygotowana podeszwa zapewnia lepsze dopasowanie do kształtu stopy, jak i skuteczniejszą trakcję. Wszystko to dzięki dobrze przygotowanemu kształtowi i wzmocnieniom tego elementu. Materiał ten jest trwały, co przedłuża żywotność podeszwie.

DUAL CORE
DUAL CORE

Podczas jazdy i zginania butów, DUAL CORE aktywnie kompresuje i rozszerza się - wykorzystując energię potencjalną do dostarczania mocy, przyciągania i odbijania. Wyobraź sobie precyzję i reakcję Mistrzostw Świata, łatwość jazdy oraz nowy poziom wydajności butów narciarskich, tak reaktywny i dynamiczny jak Twoje ciało.

BLOG