KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: LBI1090
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty LANGE RS 100 WIDE Blue

Buty LANGE RS 100 WIDE Blue
Produkt niedostępny
950.00
1650.00zł (Taniej o 42%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603
Najniższa cena z 30 dni: 950.00

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE RS 100 WIDE w kolorze niebieskim to kolejny innowacyjny projekt firmy, który charakteryzuje się wręcz idealnym, anatomicznym dopasowaniem buta do stopy. Skorupa butów wykonana jest w technologii Dual Core, co daje precyzyjną kontrole i niesamowita sztywność stopy, co z kolei ma wpływ na precyzyjne sterowanie nartami. 

Buty RS 100 wyposażone są w język POWER WEDGE TONGUE, który zapewnia optymalną wentylacje stopy i jest kolejnym elementem sprawiającym, zjazd staje się komfortowy i bezpieczny. Buty dla stopy normalnej budowy.

Warto dodać, że podeszwy butów są wyposażone w systemy umożliwiające sprawne poruszanie się poza stokiem. Jest to szczególnie przydatne, gdy trzeba się przemieścić na większa odległość bez możliwości zmiany obuwia.

Kolejne technologie DUAL 3D PRO LINER, CUSTOMIZABLE LINER zastosowane w bucie wewnętrznym sprawiają, że LANGE RS 100 WIDE są jednym z najczęstszych wyborów narciarzy.

 

f s   

Użytkownik : Ekspert
Zaawansowana
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : RACE
Technologie : Dual Core, Removable spoiler
Skorupa : Polyurethane
But wewnętrzny : Polyurethane
Język : Dual 3D Liner Pro
Podeszwa : Mono Material Soles, Gripwalk Compatible
Canting : Dual Screw Canting
Pasek : 40mm
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
08.02.2021
W obecnych czasach marka Lange, wiodącego producenta butów narciarskich na rynkach świata, to synonim stylu, bezpieczeństwa i jakości. Uzyskanie dzisiejszego efektu wiązało się z olbrzymim wysiłkiem założyciela firmy, p. Roberta „Boba" Lange,
Czytaj dalej
DUAL 3D LINER PRO
DUAL 3D LINER PRO

DUAL 3D LINER PRO to technologia, które przede wszystkim pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie butów narciarskich do nogi narciarza. Możliwe jest to dzięki dwóm elementem wykonanym z pianki. Znajdują się one w wewnętrznej części skorupy, jedna na wysokości języka, a druga w okolicach kostki. W ten sposób nie tylko chroni stopę, ale i pozwala na lepsze i mocniejsze przekazywanie energii z buta na nartę. Dzięki tej technologii konstrukcja butów narciarskich daje większą precyzję w wykonywaniu ruchów.

DUAL CORE
DUAL CORE

Podczas jazdy i zginania butów, DUAL CORE aktywnie kompresuje i rozszerza się - wykorzystując energię potencjalną do dostarczania mocy, przyciągania i odbijania. Wyobraź sobie precyzję i reakcję Mistrzostw Świata, łatwość jazdy oraz nowy poziom wydajności butów narciarskich, tak reaktywny i dynamiczny jak Twoje ciało.

BLOG