KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: LBJ2050
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty LANGE RX 120 black blue/orange

Buty LANGE RX 120 black blue/orange
Produkt niedostępny
1100.00
1750.00zł (Taniej o 37%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603
Najniższa cena z 30 dni: 1100.00

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE RX 120 (normalna stopa) to sprzęt dla wymagającego, doświadczonego narciarza.

Charakterystyka buta LANGE RX 120:

Aby spełnić wymagania wyścigowe, skorupa butów wykonana jest w technologii Dual Core. Wyściółka Dual 3D składa się z dwóch wkładek, zapewniających idealną integracje stopy ze skorupą buta. Stopa w bucie jest odpowiednio ustabilizowana, palce i pięta są optymalnie ustalone i świetnie przenoszą naprężenia na narty. Buty są sztywne, a przy tym stosunkowo lekkie. 

Kolor butów LANGE RX 120 jest nieprzypadkowy - black blue/orange. Jazda na tych butach niemal wymusza agresywny, dziki styl. Język zainstalowany w bucie zapewnia odpowiednią wentylacje i przyleganie cholewy do podudzia.

Podeszwa buta narciarskiego LANGE RX 120 jest tak wyprofilowana, aby bez kłopotu przemieszczać się poza stokiem, chociaż nie ma co się oszukiwać, w tych butach jeździ się na sposób alpejski lub górski, a nie chodzi po chodniku.

Model dostępny jest w dwóch szerokościach: 97 mm oraz 100 mm. Dzięki temu mogą z niego korzystać zarówno narciarze z wąskimi, jak i szerokimi stopami.


f  d

Użytkownik : Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain
Technologie : Dual Core, Customizable
Skorupa : Polyurethane
But wewnętrzny : Polyurethane
Język : Dual 3D Liner Pro
Podeszwa : Max Grip Alpine Soles, GripWalk Compatible
Canting : Dual Screw Canting
Pasek : 45mm
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
DUAL 3D LINER PRO
DUAL 3D LINER PRO

DUAL 3D LINER PRO to technologia, które przede wszystkim pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie butów narciarskich do nogi narciarza. Możliwe jest to dzięki dwóm elementem wykonanym z pianki. Znajdują się one w wewnętrznej części skorupy, jedna na wysokości języka, a druga w okolicach kostki. W ten sposób nie tylko chroni stopę, ale i pozwala na lepsze i mocniejsze przekazywanie energii z buta na nartę. Dzięki tej technologii konstrukcja butów narciarskich daje większą precyzję w wykonywaniu ruchów.

MAX GRIP ALPINE SOLES
MAX GRIP ALPINE SOLES

MAX GRIP ALPINE SOLES to technologia, która zapewnia butom narciarskim lepszą przyczepność, a jednocześnie wygodę w użytkowaniu. Dzięki niej konstrukcja w miejscu palców i pięty została odpowiednio przygotowana do wygodnego, nawet wielogodzinnego, chodzenia. Co więcej, tak przygotowana podeszwa zapewnia lepsze dopasowanie do kształtu stopy, jak i skuteczniejszą trakcję. Wszystko to dzięki dobrze przygotowanemu kształtowi i wzmocnieniom tego elementu. Materiał ten jest trwały, co przedłuża żywotność podeszwie.

DUAL CORE
DUAL CORE

Podczas jazdy i zginania butów, DUAL CORE aktywnie kompresuje i rozszerza się - wykorzystując energię potencjalną do dostarczania mocy, przyciągania i odbijania. Wyobraź sobie precyzję i reakcję Mistrzostw Świata, łatwość jazdy oraz nowy poziom wydajności butów narciarskich, tak reaktywny i dynamiczny jak Twoje ciało.

BLOG