KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: LBH7240
Ean:
Dostępność: Dostępność

Buty LANGE XT FREE 110 flashy orange

Wybierz rozmiar
28 1100.00 894.31 1950.00zł ostatnie sztuki, wysyłka 24h
1100.00
1950.00zł (Taniej o 44%)

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE XT FREE 110 slachy orange to sprzęt dla narciarza, który posiada już umiejętności pozwalające na poruszanie się po wymagającej trasie. Buty narciarskie LANGE XT FREE 110 charakteryzują się niezwykle lekką skorupą, dającą dużą sztywność oraz dokładną transmisje energii, umożliwiającą precyzyjną kontrolę nad nartami.

Buty XT FREE 110 posiadają system Motion Control umożliwiający wygodne poruszanie się poza stokiem. System Canting, w który buty również są wyposażone doskonale ułatwiają zjazd osobom z kończynami o charakterze szpotawym i koślawym. Kolejnym systemem podnoszącym bezpieczeństwo i wygodę butów jest Power V-lock 2.0, powodujący niespotykaną gdzie indziej ruchomość cholewy, która po zablokowaniu staje się jednolitą sztywną konstrukcją.

Buty LANGE XT FREE 110 są przeznaczone dla narciarzy, którzy potrafią przebywać na stoku godzinami i nie zawsze w miejscach odwiedzanych przez innych narciarzy. Buty idealne do narciarstwa alpejskiego i górskiego.

Waga 1600g (1/2 para)

f s

Użytkownik : Średnio zaawansowany
Zaawansowany
Rozmiar : 28
Płeć : Mężczyzna
Grupa : Freeride
Technologie : Dual Core Light, Dynafit Insert, Power V Lock 2.0, Customizable
Skorupa : Polyolefin
But wewnętrzny : Dual 3D Liner PRO- Ultralon
Podeszwa : Mono Material Alpine Soles, Gripwalk Compatible
Canting : External Screw Canting
Pasek : 45mm
Dostępność : Towar dostępny w magazynie
Gwarancja : 2 lata
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
08.02.2021
W obecnych czasach marka Lange, wiodącego producenta butów narciarskich na rynkach świata, to synonim stylu, bezpieczeństwa i jakości. Uzyskanie dzisiejszego efektu wiązało się z olbrzymim wysiłkiem założyciela firmy, p. Roberta „Boba" Lange,
Czytaj dalej
DUAL CORE LIGHT
DUAL CORE LIGHT

DUAL CORE LIGHT to technologia wykorzystana w butach narciarskich. Dzięki odpowiedniemu podziałowi skorupy lepiej się rozpręża i spręża, a tym samym możliwy jest dokładniejszy oraz skuteczniejszy przekaz energii. Dodatkowo ten podział twardości skorupy sprawia, że najbardziej newralgiczne miejsca na stopie są skutecznie chronione przed uszkodzeniami. Dzięki tej technologii warstwa skorupy wykonana jest z różnej gęstości i miękkości tworzyw.

DUAL 3D LINER PRO
DUAL 3D LINER PRO

DUAL 3D LINER PRO to technologia, które przede wszystkim pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie butów narciarskich do nogi narciarza. Możliwe jest to dzięki dwóm elementem wykonanym z pianki. Znajdują się one w wewnętrznej części skorupy, jedna na wysokości języka, a druga w okolicach kostki. W ten sposób nie tylko chroni stopę, ale i pozwala na lepsze i mocniejsze przekazywanie energii z buta na nartę. Dzięki tej technologii konstrukcja butów narciarskich daje większą precyzję w wykonywaniu ruchów.

DYNAFIT®
DYNAFIT®

Płytki low-tech z certyfikatem DYNAFIT® zapewniają niezawodne, godne zaufania osiągi podczas jazdy na dowolnych trasach. Uformowana solidna konstrukcja podeszwy zapewnia mocne przenoszenie energii, bezpieczne sterowanie i kontrolę.

Polecamy
Nasi klienci wybrali także
BLOG