KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: LBI6020
Dostępność: Produkt niedostępny

Buty narciarskie LANGE LX 100 black/green 2020

Buty narciarskie LANGE LX 100 black/green 2020
Produkt niedostępny
670.00
1350.00zł (Taniej o 50%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603
Najniższa cena z 30 dni: 670.00

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Buty narciarskie LANGE LX 100 black/green stanowią idealne połączenie komfortu i wydajności. Możliwe jest to przede wszystkim dzięki wykorzystanej nowoczesnej technologii, a także precyzji przy wykonywaniu konstrukcji. Tak na przykład technologie DUAL CORE LIGHT oraz DUAL 3D SPORT LINER zapewniają bezpieczną i wygodną konstrukcję skorupy. Technologia DUAL CORE LIGHT sprawia, że konstrukcja została wykonana z różnego materiału, co pozwala na lepsze przekazywanie energii. Natomiast technologia DUAL 3D SPORT LINER zapewnia lepszą ochronę dla nogi, ponieważ na wewnętrznej części skorupy butów znajduje się specjalna pianka. Nowoczesna technologia MAX GRIP ALPINE SOLES sprawia, że stopa w bucie jest lekko pochylona, co daje jej bardziej naturalną postawę w czasie chodzenia i wykonywania różnych manewrów. Wszystkie te elementy konstrukcji zapewniają narciarzowi również lepsze i skuteczniejsze przekazywanie maksymalnej energii ze stopy na nartę. Do tego konstrukcja wyposażona jest w łatwe i szybie w obsłudze zapięcia.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

f s

Użytkownik : Średnio zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain
Skorupa : Lufran Dual Core, Dual Core Light, Plastic, Easy Entry Insert
But wewnętrzny : Dual 3D Sport Liner, Customizable
Język : Power Wedge Tongue
Podeszwa : Mono-Material Soles, Gripwalk Compatible
Klamry : Alu Race, 1 Quick Macro Ratchet
Canting : External Screw Canting
Pasek : 40mm
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
DUAL CORE LIGHT
DUAL CORE LIGHT

DUAL CORE LIGHT to technologia wykorzystana w butach narciarskich. Dzięki odpowiedniemu podziałowi skorupy lepiej się rozpręża i spręża, a tym samym możliwy jest dokładniejszy oraz skuteczniejszy przekaz energii. Dodatkowo ten podział twardości skorupy sprawia, że najbardziej newralgiczne miejsca na stopie są skutecznie chronione przed uszkodzeniami. Dzięki tej technologii warstwa skorupy wykonana jest z różnej gęstości i miękkości tworzyw.

DUAL 3D LINER PRO
DUAL 3D LINER PRO

DUAL 3D LINER PRO to technologia, które przede wszystkim pozwala na bardziej precyzyjne dopasowanie butów narciarskich do nogi narciarza. Możliwe jest to dzięki dwóm elementem wykonanym z pianki. Znajdują się one w wewnętrznej części skorupy, jedna na wysokości języka, a druga w okolicach kostki. W ten sposób nie tylko chroni stopę, ale i pozwala na lepsze i mocniejsze przekazywanie energii z buta na nartę. Dzięki tej technologii konstrukcja butów narciarskich daje większą precyzję w wykonywaniu ruchów.

EASY STEP INSERT
EASY STEP INSERT

EASY STEP INSERT to technologia, która wpływa na konstrukcję, a więc zapewnia stopie w bucie narciarskim większy komfort i dopasowanie. Na samej górze buty narciarskie mają wstrzyknięty plastikowy materiał, który jest bardzo miękki i elastyczny. W ten sposób szybko i łatwo można rozchylić ten element, a tym samym zakładanie i zdejmowanie buta jest znacznie prostsze i sprawniejsze. To miękkie tworzywo sztuczne jest także specjalnie wyprofilowane, co pozwala na lepsze dopasowanie się do kształtu stopy, jak i całej nogi.

NATURAL STANCE
NATURAL STANCE

Nowoczesna technologia, która dba o odpowiednie, czyli wygodniejsze i bezpieczniejsze, ułożenie stopy wewnątrz buta narciarskiego. Konstrukcja sprawia, że stopa jest ułożona pod delikatnym kątem do zewnątrz, co sprawia, że jest ona ułożona bardziej naturalnie. Dzięki temu narciarz ma większą kontrolę nad wykonywanymi ruchami, a jednocześnie skuteczniejszą ochronę w razie upadku czy podczas wykonywania skrętów i niebezpiecznych manewrów. Tak przygotowana konstrukcja pozwala także na większe przekazywanie mocy.

MAX GRIP ALPINE SOLES
MAX GRIP ALPINE SOLES

MAX GRIP ALPINE SOLES to technologia, która zapewnia butom narciarskim lepszą przyczepność, a jednocześnie wygodę w użytkowaniu. Dzięki niej konstrukcja w miejscu palców i pięty została odpowiednio przygotowana do wygodnego, nawet wielogodzinnego, chodzenia. Co więcej, tak przygotowana podeszwa zapewnia lepsze dopasowanie do kształtu stopy, jak i skuteczniejszą trakcję. Wszystko to dzięki dobrze przygotowanemu kształtowi i wzmocnieniom tego elementu. Materiał ten jest trwały, co przedłuża żywotność podeszwie.

Polecamy
BLOG