KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: AAKHRD21
Dostępność: Produkt niedostępny

ELAN ACE SLX FUSION X + EMX 12 2024

ELAN ACE SLX FUSION X + EMX 12 2024
Produkt niedostępny
4450.00
4949.00zł (Taniej o 10%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603
Najniższa cena z 30 dni: 4450.00

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN ACE SLX FUSION X z wiązaniami EMX 12.0 GW Fusion X przeznaczone są w szczególności dla narciarzy, którzy lubią carvingowe skręty.

W nartach ACE SLX umożliwia to przede wszystkim wysokiej jakości wykonanie konstrukcji, jak i wykorzystana technologia. W tym wypadku jest to technologia Arrow, czyli strategiczne rozmieszczenie elementów. Konkretnie chodzi o umiejscowienie pod butem płytki z włókna węglowego, która jest połączona z wierzchnią warstwą tytanu. Dzięki tej technologii obie warstwy idealnie współdziałają, co ma bezpośredni wpływ na dynamikę i komfort jazdy na nartach. Nie bez znaczenia będzie również tytanowa warstwa, która jest wygięta w łuk. W ten sposób energia jest lepiej przekazywana na całej powierzchni narty, aż do dziobu. Na precyzje skrętu wpływ ma wzmocnienie technologii Arrow o profil, który łączy niewielki rocker z camberem. W ten sposób narta jeszcze lepiej trzyma się krawędzi, a jednocześnie daje większą dynamikę w czasie skręcania.

ELAN ACE SLX to jedne z najbardziej dynamicznych nart w swojej grupie.
Obowiązuje 2-letnia gwarancja od producenta.       

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : Race
Teren : Przygotowany
Rocker : Camber
Technologie : Arrow Technology, RST Sidewall, Dual Ti, Power Rebound System
System : Fusion X
Rdzeń : R2 Frame Woodcore
Wiązania : EMX 12.0 GW Fusion X blk/blue
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
159 121-68-104 12.0
164 121-68-104 12.8
169 121-68-104 13.5

 

Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

RESPONSE FRAME WOODCORE
RESPONSE FRAME WOODCORE

Zastosowane na całej długości narty laminowane drewno, charakteryzujące się połączeniem miękkiego rodzaju drewna wewnątrz i twardego drewna na zewnątrz. Pomaga to w stabilności sprzętu, jak i ułatwia przekaz energii narciarza.

WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2
WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2

Technologia włączająca do drewnianego rdzenia narty, obłożenie go warstwami tytanowej blachy. Nadaje to jej wysoce progresywnego flexu oraz reaktywność. Rozwiązanie takie jest bardzo popularne w sprzęcie zawodniczym i instruktorskim.

 

SYSTEM FUSION
SYSTEM FUSION

System wiązań w pełni zintegrowany z nartami, dzięki czemu nie powoduje sztywności pod stopą. W rozwiązaniu tym energia przekazywana jest bezpośrednio do wnętrza narty. Pozwala to na jeszcze bardziej harmonijne skręty, pełne precyzji i kontroli, jak i ułatwia trzymanie krawędzi.

  f

ARROW TECHNOLOGY
ARROW TECHNOLOGY

Arrow technology to płyty wykonane z włókna węglowego, które umieszczone są w strategicznych miejscach. Znajdują się na odcinku narty pod butem, a co więcej połączone są z wierzchnią warstwą tytanu, co sprawia, że obie te warstwy idealnie ze sobą współgrają. W ten sposób dając nartom większą dynamikę, szybkość, a przede wszystkim większą precyzje przy wykonywaniu skrętów i innych manewrów. Lepsze i szybsze przekazywanie energii możliwe jest dzięki odpowiednio wyprofilowanej narcie. Elementy wykonane z włókna węglowego są delikatnie wygięte w łuk, co lepiej przekazuje moc na całej powierzchni narty.

                                                     a

CAMBER PROFILE
CAMBER PROFILE

Narty, w których stosuje się profil Camber mają doskonały kontakt ze śniegiem na całej długości krawędzi - od dziobów po piętki. Gwarantują niezawodne trzymanie, stabilność i precyzyjny przekaz siły.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG