KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: ABHEUE19
Dostępność: Produkt niedostępny

Narty ELAN AMPHIBIO 18 Ti2 FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X

Narty ELAN AMPHIBIO 18 Ti2 FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X
Produkt niedostępny
1850.00
3049.00zł (Taniej o 39%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN AMPHIBIO 18 Ti2 FUSION X + EMX 12.0 GW FUSION X świetnie nadające się do jazdy w każdych warunkach.

ELAN AMPHIBIO 18 Ti2 Idealne na przygotowane trasy, jak i gorsze warunki śnieżne. Można na nich śmiało pomknąć w dół długim skrętem gigantowym jak i wycinać krótkie dynamiczne skręty slalomowe. Narta jest bardzo uniwersalna. Amphibio 18 Ti2 wykonane są w najnowszej technologii TruLine Amphibio, dzięki czemu narty płynniej wchodzą w zakręt, co przekłada się na większą stabilność i dynamikę skrętów.  Amphibio 18 TI2 wyposażone są w technologie takie jak TruLine, NanoTech Running Base, RST Sidewall, Laminated Woodcore i Dual Ti z systemem wiązań Fusion X.

"Proszę zapiąć pasy" - ponieważ narty AMP 18 Ti zabiorą Was na przejażdżkę życia. Sprzęt dla nieustraszonych pogromców tras.

WYRÓŻNIENIA:

m  p g

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowany
Płeć : Mężczyzna
Grupa : All Mountain Amphibio
Teren : Zmienny, przygotowane trasy
Rocker : Amphibio
Technologie : TruLine Technology, RST Sidewall, Dual Ti, NanoTech running Base
System : Fusion X
Rdzeń : Laminated Woodcore
Wiązania : EMX 12.0 GW Fusion X blk/grn
Gwarancja : 2 lata
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
166 121-73-104 14,5
172 121-73-104 15,7
178 121-73-104 17,0
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
10.02.2018
Słoweńska firm Elan, jeden z liderów rynku narciarskiego, w czasie ostatnich sezonów nieco wycofał się z Polskiego rynku. Ale jak widać, to jeszcze nic nie znaczyło. Elan ponownie atakuje i pokazuje, że jeszcze nie powiedział ostatniego zdania. Sprzęt od Elan otrzymał nawet dwie nagrody ISPO Award na tegorocznych targach w Monachium.
Czytaj dalej
AMPHIBIO
AMPHIBIO

Innowacyjna konstrukcja, łącząca w sobie profile Rocker i Camber. Dzięki temu połączeniu narty zyskują to, co do tej pory się wykluczało, czyli łatwość skrętów wraz z trzymaniem krawędzi. Technologia Amphibio mocno odróżnia nartę lewą od prawej, przez co nie należy ich zamieniać.

AMPHIBIO PROFIL
AMPHIBIO PROFIL

Narty z pełnym camberem i rockerem w jednej narcie - zalety unikalnego profilu Amphibio. Nie można zamienić narty prawej od lewej.

KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2
WZMOCNIENIE DUAL TI/TI2

Technologia włączająca do drewnianego rdzenia narty, obłożenie go warstwami tytanowej blachy. Nadaje to jej wysoce progresywnego flexu oraz reaktywność. Rozwiązanie takie jest bardzo popularne w sprzęcie zawodniczym i instruktorskim.

 

LAMINATED WOODCORE
LAMINATED WOODCORE

Technologia oparta o zastosowanie drewnianego, laminowanego rdzenia, wypełniającego całą długość narty. Tworzony jest indywidualnie, pod każdy rodzaj nart i ich zastosowanie. Nadaje sprzętowi trwałości i wytrzymałości, przy okazji pozwalając na niezakłócane przekazywanie energii do krawędzi. Wzmacnia ich czułość na bodźce pochodzące od użytkownika.

  l

TECHNOLOGIA NANOTECH
TECHNOLOGIA NANOTECH

Znakomite właściwości ślizgowe. Dzięki węglowym nanocząsteczkom, to szybsze narty o mniejszym tarciu.

AMPHIBIO TRULINE
AMPHIBIO TRULINE

Technologia Amphibio Truline to optymalny rozkład siły wzdłuż krawędzi, od dziobów po piętki.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
Nasi klienci wybrali także
BLOG