KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: AALKNL23
Dostępność: Produkt niedostępny

ELAN ACE SPEED MAGIC SLX PS + ELX 11 2024

ELAN ACE SPEED MAGIC SLX PS + ELX 11 2024
Produkt niedostępny
3650.00
4049.00zł (Taniej o 10%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603
Najniższa cena z 30 dni: 1600.00

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN ACE SPEED MAGIC SLX Power Shift z wiązaniami ELX 11.0 SHIFT GW black przeznaczone są przede wszystkim dla narciarek, które reprezentują poziom zaawansowany.

Ubieraj się, jak dama, śmigaj jak chłopczyca.

Narty ELAN ACE SPEED MAGIC SCX idealnie sprawdzają się na wyznaczonych, ubitych trasach. Wpływ na jakość użytkowania ma przede wszystkim technologia Arrow, która jest nowością. Dzięki niej narty ACE SPEED MAGIC SLX mają warstwę titanalu, który przyczynia się do tego, że cała powierzchnia narty jest idealnie równo dociśnięta do powierzchni trasy narciarskiej. W ten sposób dając nartom większą dynamikę, szybkość, a przede wszystkim większą precyzje przy wykonywaniu skrętów i innych manewrów. Lepsze i szybsze przekazywanie energii możliwe jest dzięki odpowiednio wyprofilowanej narcie.  Narty wyposażone są w drewniany rdzeń Response Frame Woodcore, dzięki któremu dynamika jazdy jest znacznie lepsza, co wpływa również na prowadzenie i manewry. Wpływ na to ma również konstrukcja narty.   

Ace Speed Magic SLX to genialne narty carvingowe dla dziewczyn, które po twardych, sztruksowych trasach gnają pewnym gazem i zawsze wracają po więcej.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. 

Użytkownicy : Ekspert
Zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : W Studio All Mountain
Teren : Przygotowane trasy
Rocker : Camber
Technologie : Arrow Technology, RST Sidewall, Dual Ti, Power Rebound System
System : Power Shift
Rdzeń : R2 Frame Woodcore
Wiązania : ELX 11.0 GW SHIFT blk/blk
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
145 120-68-103 10.5
154 120-68-103 11.0
159 120-68-103 12.0
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
13.10.2023
Marka Elan obecna jest na rynku od wielu lat, zapewniając swoim klientom sprzęt najwyższej jakości. Niezwykłą popularność słoweńska firma zyskała dzięki legendarnemu skoczkowi narciarskiemu z Wisły – Adamowi Małyszowi.
Czytaj dalej
KONSTRUKCJA RST
KONSTRUKCJA RST

Budowa powstałą w myśl tego, aby trzymać krawędzi na całej długości i wspomagać przekazywanie energii na krawędzie przy największych szybkościach. W ten sposób powstał pomysł pionowych ścian bocznych narty.

RESPONSE FRAME WOODCORE
RESPONSE FRAME WOODCORE

Zastosowane na całej długości narty laminowane drewno, charakteryzujące się połączeniem miękkiego rodzaju drewna wewnątrz i twardego drewna na zewnątrz. Pomaga to w stabilności sprzętu, jak i ułatwia przekaz energii narciarza.

ARROW TECHNOLOGY
ARROW TECHNOLOGY

Arrow technology to płyty wykonane z włókna węglowego, które umieszczone są w strategicznych miejscach. Znajdują się na odcinku narty pod butem, a co więcej połączone są z wierzchnią warstwą tytanu, co sprawia, że obie te warstwy idealnie ze sobą współgrają. W ten sposób dając nartom większą dynamikę, szybkość, a przede wszystkim większą precyzje przy wykonywaniu skrętów i innych manewrów. Lepsze i szybsze przekazywanie energii możliwe jest dzięki odpowiednio wyprofilowanej narcie. Elementy wykonane z włókna węglowego są delikatnie wygięte w łuk, co lepiej przekazuje moc na całej powierzchni narty.

                                                     a

W STUDIO
W STUDIO

Wspólny projekt damskich nart. Projekt mający na celu znalezienie rozwiązań, dzięki którym na śniegu będziemy bawić się w najlepsze!

POWER SHIFT SYSTEM
POWER SHIFT SYSTEM

System wiązań z płytą Free Flex w pełni zintegrowany który maksymalizuje wydajność i moc. Jego profil zrobiony z bardzo lekkich materiałów kompozytowych, dzięki temu absorbując wibrację, zapewniając płynne przenoszenie energii. System umożliwiający swobodne wygięcie narty pod butem, tak więc wycinanie płynnych i precyzyjnych łuków.

CAMBER PROFILE
CAMBER PROFILE

Narty, w których stosuje się profil Camber mają doskonały kontakt ze śniegiem na całej długości krawędzi - od dziobów po piętki. Gwarantują niezawodne trzymanie, stabilność i precyzyjny przekaz siły.

Inne produkty z tej kolekcji
BLOG