KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 Pn - Pt: 11:00 – 19:00 Sob: 10:00 - 17:00
Producent:
Kod produktu: RRH04JY
Dostępność: Produkt niedostępny

ROSSIGNOL FAMOUS JR + KID-X 4

ROSSIGNOL FAMOUS JR + KID-X 4
Produkt niedostępny
390.00
750.00zł (Taniej o 48%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603
Najniższa cena z 30 dni: 390.00

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ROSSIGNOL FAMOUS JR + KID-X 4 to sprzęt przeznaczony dla dzieci, które uczą się jeździć na nartach.

Narta ROSSIGNOL FAMOUS Jr pomaga nawet najmniejszym przyspieszyć na wyższy poziom.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, czyli Cap i Dynamic Core, sprzęt doskonale dopasowuje się do techniki jazdy początkujących dzieci. Dzięki takim rozwiązaniom narty można bardzo łatwo wprowadzić w ruch, a także nimi skręcać. Bezpośredni wpływ na to ma rozwiązanie Power Turn Rocker. To właśnie ono sprawia, że narty łatwo i sprawnie wchodzą w zakręt. Co więcej, rozwiązanie rocker przyczynia się do bezproblemowej jazdy na nartach FAMOUS JR KID niezależnie od panujących warunków podłoża. Technologie, czyli Cap oraz Dynamic Core mają wpływ na sprawniejszą i wygodniejszą naukę, która spowoduje, że dzieci o wiele chętniej będą jeździły na sokach narciarskich.

Ponieważ jest to sprzęt ROSSIGNOL FAMOUS JR KID przeznaczany dla najmłodszych, to konstrukcja nart została opracowana w taki sposób, by całość była stosunkowo lekka, a jednocześnie wytrzymała.

Narty używane 1 tydzień.

Użytkownicy : Początkująca
Płeć : Junior
Grupa : On Piste
Rocker : Power Turn Rocker
Technologie : Cap, Tip Protector, Oversized Sidecut
System : Kid X
Rdzeń : Dynamic Core
Wiązania : LOOK Kid-X 4 B76 white/silver DIN 0,75-4,5
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
120 108-67-94  
130 108-67-94  
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier GLS od 25 zł
06.01.2018
Jesteś fanem lub fanką białego szaleństwa i chcesz, żeby Twój maluch podzielał pasję? Nie ma problemu. Odpowiednie podejście i można zacząć pozwolić dziecku na wspaniałą przygodę. Ale jazda na nartach dla szkraba nie jest wcale taka łatwa, dlatego zapraszamy do przeczytania najczęstszych odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania, odnośnie do startu zabawy na stoku.
Czytaj dalej
OVERSIZED SIDECUT
OVERSIZED SIDECUT

Konstrukcja nart o agresywnie taliowanym, carvingowym kształcie, połączona z nadzwyczaj mocno poszerzoną konstrukcja, również w obrębie dziobów i piętek. Budowa taka daje możliwość bezproblemowego czucia i trzymania krawędzi, pełną precyzję jazdy, stabilność i doskonałą energię.

POWER TURN ROCKER
POWER TURN ROCKER

Technologia umiejscawiająca Camber na 90% długości narty, a krótki i niski rocker tylko na przednich 10%. Narty stają się przez to niezwykle łatwe w kontroli, a inicjacja skrętów jest jeszcze bardziej intuicyjna.

CAP SIDEWALL
CAP SIDEWALL

Technologia wykorzystująca pomysł na wykonanie niezwykle przyjemnych nart do jazdy rekreacyjnej. Polega ona na pokryciu narty tym samym laminatem (bez ścianek bocznych). Pozwala to na spokojną, w pełni relaksujący aktywny wypoczynek. Ułatwia sterowność, stabilność i lekkość, potrzebną do rekreacyjnej jazdy.

Inne produkty z tej kolekcji
BLOG