KONTAKT +48 509 310 603 +48 22 72 886 72 W okresie od 15.03.2022 do 15.09.2022 wizyta w sklepie po uzgodnieniu telefonicznym
Producent:
Kod produktu: ACHFBW19
Dostępność: Produkt niedostępny

ELAN DELIGHT MAGIC LS + ELW 9.0 Shift

ELAN DELIGHT MAGIC LS + ELW 9.0 Shift
Produkt niedostępny
1100.00
1799.00zł (Taniej o 39%)
Brak produktu na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: +48 509 310 603

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o podanie: długości skorupy buta w mm, wagę, wiek narciarza, poziom umiejętności w skali od 1 do 10

Montaż i regulacja wiązań do nart gratis!

Narty ELAN DELIGHT MAGIC LIGHT SHIFT z wiązaniami ELW 9.0 Shift GW to prawdziwy rarytas dla średnio zaawansowanych narciarek, które doceniają bezpieczeństwo oraz komfort manewrów.

Narty DELIGHT MAGIC cechują się elegancją i gwarantują, że zostaniesz zauważona na stoku. Są estetyczne i lekkie, co jest bardzo istotne w narciarstwie. Narty te należą do grupy W Studio All Mountain, które bardzo łatwo się prowadzą, są stabilne i idealnie redukują zmęczenie. Dzięki zastosowaniu wszystkich najważniejszych technologii pozwalają cieszyć się świetną zabawą nawet przez wiele godzin. Zaprojektowane z myślą o szusowaniu na przygotowanych trasach i nie tylko. Narty DELIGHT MAGIC zostały wzbogacone o technologię SlimShape Technology, Power Shell, Fiberglass, Dual Woodcore  oraz w system wiązań/płyta Light Shift.

Bajeczne narty ELAN DELIGHT MAGIC na stoku !!! 

Użytkownicy : Średnio zaawansowana
Płeć : Kobieta
Grupa : W Studio All Mountain
Teren : Zmienny, przygotowany
Rocker : Early Rise Rocker
Technologie : SlimShape Technology, Power Shell, Fiberglass
System : Light Shift
Rdzeń : Dual Woodcore
Wiązania : ELW 9.0 SHIFT GW black
Długość [cm] Taliowanie [mm] Promień skrętu [m]
146 124-74-102 10,3
152 124-74-102 11,3
Odbiór osobisty 0 zł
Kurier DPD/GLS od 25 zł
Kurier GLS/DPD od 35 zł
13.10.2021
Carolin Gleich to wspaniała, niesamowita narciarka, alpinistka i działaczka społeczna na rzecz sprawiedliwości środowiskowej i reformy klimatycznej. Swoimi doświadczeniami z tras narciarskich oraz uwagami na temat używania sprzętu narciarskiego
Czytaj dalej
14.09.2019
Kupując narty, szczególnie te pierwsze warto skonsultować zakup ze znajomym znającym się na narciarstwie, poprosić sprzedawcę o pomoc i choć trochę dowiedzieć się, czego tak naprawdę się potrzebuje.
Czytaj dalej
EARLY RISE ROCKER
EARLY RISE ROCKER

Budowa nart w oparciu o zastosowanie umiarkowanych Rockerów, zarówno na dziobie narty, jak i piętce. Pozwala to na płynne i łatwe inicjowanie skrętów, dzięki brakowi potrzeby wkładania w to dużej mocy.

FIBREGLASS
FIBREGLASS

Konstrukcja narty wykorzystuje wzmocnienie w postaci siatki wykonanej z włókna szklanego, na całej jej długości. Dzięki temu narta zyskuje dodatkową wytrzymałość bez niepotrzebnego zwiększania jej wagi.

 

DUAL WOODCORE
DUAL WOODCORE

Technologia stosująca dwa drewniane elementy wzdłuż rdzenia, umieszczone przy zewnętrznych ścianach narty. Pozwala ona na komfortową jazdę niezależnie od warunków, wpływając na trzymanie krawędzi oraz możliwie najlepsze przekazywanie energii narciarza do sprzętu.

 

LIGHT SHIFT
LIGHT SHIFT

System zintegrowanych wiązań. Wykonany z bardzo lekkich materiałów, redukuje masę zestawu i umożliwia uzyskiwanie dobrych osiągów przy zainwestowaniu mniejszych nakładów energii.

SLIMSHAPE
SLIMSHAPE

Technologia Slim Shape w sposób zasadniczy redukuje masę nart, powodując, że damska linia nart Elana jest najlżejsza na świecie. Specyficzny kształt wierzchniej skorupy sprawia, że narty są bardzo cienkie przy zachowaniu znakomitej jakości oraz wielkiej odporności na działanie sił skrętnych. Wszystko to podnosi osiągi nart i wraz z optymalnym rozkładem flexu wzmacnia sztywność poprzeczną, która odpowiada za doskonały przekaz energii do krawędzi nart. Dzięki temu, narciarze mają do dyspozycji mocno trzymające w twardych warunkach narty, które bardzo lekko dają się kontrolować.

POWER SHELL
POWER SHELL

Konstrukcja górnej warstwy nart odpowiedzialna za równomierne rozprowadzenie siły na każdy centymetr kwadratowy narty. Wpływa na poprawę stabilności i nie zwiększa masy nart.

Polecamy
Inne produkty z tej kolekcji
BLOG